טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

איך בוחרים משרד תיווך?

בין אם אתם פונים בפעם הראשונה למשרד תיווך באופקים או בשדרות. בין אם אתם מוכרים או שוכרים נכס נדל”ן בפעם הראשונה ובין אם עשיתם את זה כבר בעבר, עסקת נדל”ן יכולה להיות חוויה מסובכת ומלחיצה. אין פלא ש -83% מהמוכרים באזור הדרום בוחרים לעבוד עם משרד תיווך בדרום. חלק מהשירותים אותם מעניק משרד התיווך כוללים:  למצוא קונים או שוכרים פוטנציאלים , הדרכת המוכרים בתהליך המכירה ומענה והדרכה במשא ומתן על חוזה. 

אנו ממליצים על השלבים הבאים בבחירת משרד תיווך בדרום: 

 1. בדקו באופן אישי את שוק הדיור המקומי

סעו או הסתובבו בשכונתכם וחפשו שמות של משרדי תיווך החוזרים על שלטי נדל”ן (בונוס אם יש שלט “נמכר” לידם!). בדקו מי משרד התיווך המוכר והשולט באזור מגוריכם. 

 1. שוחחו עם סוכן הנדל”ן באופן אישי 

בין אם מחפשים קרקע למכירה בדרום או דירה במגדל יוקרה. קפצו למשרד התיווך וצפו כיצד המתווכים  מתקשרים עם קונים או שוכרים פוטנציאליים. קחו את הזמן לקיים אינטראקציה עם סוכן הנדל”ן – אל תסתפקו בכרטיס ביקור ועזבו. עקבו אחר האישיות והכימיה המקצועית. 

 1. בצעו השוואה בין סוכני נדל”ן ברשת האינטרנט 

בצע חיפוש מהיר באינטרנט אחר משרדי התיווך הפופלריים באזור מגוריכם. נוכחות מקוונת של משרד תיווך (למשל, אתרי נדל”ן, מנועי חיפוש ורשתות חברתיות) היא הדבר הבא הכי טוב להמלצה אישית. קראו מה אומרים האנשים באזורכם על משרדי התיווך המומלצים. שימו לב כיצד משרד התיווך מגיב לביקורות שליליות. 

 1. קבל המלצות

אין דבר טוב יותר מהמלצה אישית מחבר או בן משפחה שאתם סומכים עליהם. על פי מחקר של משרד התיווך המתווכים החזקים, אחד מכל חמישה מוכרים (22%) מוצאים את הסוכן שלהם בגלל המלצה של חבר, קרוב משפחה, שכן או עמית. לא משנה אם מדובר בדירות להשכרה בשדרות או דירות למכירה באופקים שאלו את המכרים והחברים בסביבה. 

 1. שאל את השאלות הנכונות

 • כמה זמן אתם עובדים בתחום הנדל”ן?
 • האם אתם עובדים בעיקר עם קונים או מוכרים?
 • כמה לקוחות פעילים יש לכם בכל פעם?
 • מה גודל הצוות במשרד התיווך?
 • מה המומחיות שלכם?
 • איך תשווקו את הנכס שלנו?
 1. ציינו מה הם העדפות התקשורת שלכם. 

ודאו שאתם משדרים על אותו גל כבר מההתחלה. דונו עם משרד התיווך כיצד יעדכנו אותכם באיזו תדירות אתם מצפים לשמוע ממשרד התיווך. אם אתם מעדיפים דוא”ל אך המתווך זמין יותר בשיחות טלפון, יתכן שלא תהיה התאמה ביניכם . לחילופין, אם אתם יודעים שיהיו לכם הרבה שאלות ותצפו לתגובות מהירות, אך הסוכן בדרך כלל שולח עדכונים פעם בשבועיים, אולי תרצה למצוא משרד תיווך מתאים יותר. 

קצת על עצמנו נספר: 

משרד תיווך ‘המתווכים החזקים’ הוא משרד התיווך הגדול והמצליח ביותר באזור הדרום. אנו מחזיקים מאגר נכסים עם אלפי דירות, בתים פרטיים, קרקעות ושטחים מסחריים דירות למכירה בנתיבות, בשדרות,, אופקים והסביבה.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp