טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

איך הקורנה השפיעה על מחירי הדיור בדרום

הקורונה השפיעה על כל פרמטר בחיים של כולם החל מנושא של עבודה ועד לנושא של דיור. בתקופת הקורונה אנשים רבים עברו לעבוד מהבית ואחד מהדברים שהתרחשו בעקבות זאת זה הצורך לעבור לגור בדירה גדולה יותר מה שהוביל לכך שיש אנשים ומשפחות שבחרו להתרחק מאזור המרכז.

כיצד השפיעה הקורונה על שוק העבודה

בתקופת הקורונה חברות וארגונים רבים נאלצו להסתגל למצב בו העובדים עברו לעבוד מהבית במשך תקופה די ארוכה וגם כאשר כבר הייתה אפשרות לחזור לעבוד במשרדים, היו חברות רבות שבחרו להמשיך בעבודה מהבית בין אם באופן מלא ובין אם באופן היברידי בו העובדים עובדים חלק מהימים מהבית וחלק במשרד. לאור זאת אנשים רבים החליטו לעבור לדירות גדולות יותר ולעיתים חלקם בחרו להתרחק מאזור המרכז ועברו לערים בדרום וזאת משום שמחירי הדיור בדרום באופן עקרוני זולים יותר, וגם משום שכאשר אין להם צורך לנסוע לעבודה כל יום זה הפך להיות אטרקטיבי וכדאי יותר מה שהוביל למצב בו דירות להשכרה בדרום הפכו להיות מאוד מבוקשות.

השפעת הקורונה על מחירי הדיור בדרום

אזור הדרום התפתח מאוד בשנים האחרונות. ערים רבות מתפתחות, שכונות חדשות קמות, הממשלה משקיעה בתשתיות אשר עוזרות לחבר טוב יותר בין אזור הדרום למרכז וכמובן מהלכי הקורונה שאפשרו לאנשים לעבוד מרחוק ולא להיות זקוקים לנסוע לעבודה כל יום גרמו למעבר אנשים רבים לאזורים מרוחקים מהמרכז. כתוצאה מזה הביקוש לדירות עלה, דירות גן למכירה בדרום הפכו למבוקשות מאוד כמו גם דירות גדולות וגם בתים פרטיים מה שגרם באופן ישיר לעליה במחירי הנדל"ן גם למכירה וגם להשכרה.

האם כדאי לקנות היום דירה באזור הדרום

משום שהצפי מדבר על כך שהביקוש לדירות רק יגדל, השקעה בדירה באזור הדרום יכולה להיות השקעה מאוד כדאית. במידה ומחליטים ללכת על רכישה של דירה מומלץ לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע למשל משרד תיווך אשר יוכל למצוא את הנכס הטוב והמתאים ביותר להשקעה, גם מבחינה של המיקום שלו מבחינת העיר והשכונה בעיר, גודל הנכס וכדומה, כך שההשקעה תהיה אכן אטרקטיבית וכדאית.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp