טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

איך לבחור דירות להשכרה בדרום?

ילידי הדרום, תושבים חדשים, תושבים חוזרים וסטודנטים חדשים, המאמר הבא הוא בשבילכם. המומחים שלנו במתווכים החזקים חברת תיווך ונדל”ן הגדולה ביותר בדרום אספו בשבילכם טיפים – איך לבחור דירות להשכרה בדרום?

איך בוחרים דירה טובה להשכרה? 

בעת ביקור ראשון בדירה להשכרה איננו תמיד יודעים על מה להסתכל או על להתעקש. הנה מספר טיפים איך לבחור דירות להשכרה בדרום?

יש כמה טיפים פשוטים שכדאי לכם לזכור ולבחון בנכס שמעניין אותכם עם זכוכית מגדלת, בין אם לקנות או לשכור. באופן עקרוני, כמובן, הכל במסגרת התקציב שלכם. 

המיקום:

זה הבסיס להכל, בטח באזור הדרום. זה מוגדר במידה רבה על ידי התקציב שלכם. דירות הקרובות לתחבורה ציבורית הן הרבה יותר נוחות אך גם יקרות יותר. אבטחה היא גורם נוסף לבדיקה וניתן לבדוק אותו על ידי שיחה עם שכנים וסוחרים קרובים. מצד שני, טוב לשאול את עצמכם מה חשוב לכם בסמיכות לדירה האם זה בתי ספר וגנים או מסעדות וברים.

כיוון:

זה מגדיר את האור והחום בדירה. חשוב מאוד לקחת זאת בחשבון מכיוון שזה עלול לייצר עלויות חשמל גבוהות אם הדירה חשוכה או יאלץ אתכם להתקין הצללה בקיץ אם יש הרבה שמש. הכיוון המועדף על ידי רוב הקונים הוא לכיוון צפון מכיוון שיש בו אור ושמש כל היום. הכיוון נוסף מבוקש הוא כיוון מזרח שיש יותר שמש בשעות הבוקר וכיוון מערב  שיש בו שמש אחר הצהריים. כיוון דרום נהנה מהשמש הדרומית כל היום. 

הבניין:

רבים חושבים שביקור בדירה להשכרה באופקים מתחיל בכניסה לדירה, זו טעות נפוצה. הביקור בדירה להשכרה מתחיל כבר בכניסה לבניין להשכרה. מצב הבניין (ניקיון, קירות צבועים או מתקלפים) יכול לומר לנו בן כמה הבניין וכמה הוא מתחוזק. זה גם יגיד לנו משהו על השכנים. טוב גם לשים לב למעליות כדי לחשוב אם הרהיטים שלכם  יכנסו או לא. כמו כן, חשוב להקשיב לרעש מהשכנים ומהמעלית במידה והדירה המדוברת קרובה מאוד למעלית.

רעשים:

טוב לבקר בדירה להשכרה בזמנים שונים במהלך היום והלילה  כדי לבדוק אם הסביבה והשכנים רועשים. שימו לב לרעשי הסביבה למשל, אם יש בתי ספר, גני ילדים וברים רועשים. קחו בחשבון את כמות השכנים בבניין.  משם שבמקרה של זרימה מתמדת של אנשים שנכנסים ויוצאים מהבניין עלולה לגרום לרעש.

פריסת השטח בדירה: למרות שבדרך כלל אפשר  לעצב כל חלל , זה משהו יקר ולא תמיד משתלם בדירה שכורה,  כדי להימנע מכך, עליכם לבדוק האם החלוקה של החדרים מתאימה לכם ולרהיטים שלכם. מומלץ למדוד את הרהיטים ולהגיע ולצפות בדירה  עם מידות מדויקות של הרהיטים שלכם. 

עכשיו אחרי כמה טיפים בנושא איך לבחור דירות להשכרה בדרום? אתם בטוח יותר מוכנים לשכור דירה. 

למשרד התיווך בדרום והנדל”ן המתווכים החזקים יש את מאגר נכסי הנדל”ן הגדול בדרום. המומחים שלנו יעזרו לכם למצוא את הדירה המושלמת להשכרה בכל אזור הדרום. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp