טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

איך משרד תיווך יכול לעזור לכם לקנות דירה

בתקופות קשות, רוב האנשים מחפשים לקצץ בעלויות בכל דרך שהם יכולים. וברכישת בית, מי לא ירצה לחסוך את התשלום למשרד תיווך ממחיר המכירה? נכון שכל אחד יכול לקנות בית, אבל אלא אם יש לכם את הזמן להפוך את המכירת או קניית הבית למשרה חלקית, משרד תיווך בדרום כמו המתווכים החזקים יכול להתאים לכם את הנכס המושלם הרבה יותר מהר, רצוי גם להיעזר בעו”ד מקרקעין בב”ש שילווה אתכם בתהליך.

אז איך משחק תיווך ליעזור בקניית דירה?

תגידו מה אתם רוצים ומה אתם צריכים והמתווך יעשה הכל למצוא לכם את בית חלומותיכם ? רוצים בריכת שחייה, חצר מגודרת לכלב או חדר משחקים במרתף לילדים. אם אתם מחפשים משהו ספציפי באזור הדרום, משרד התיווך המתווכים החזקים, משרד תיווך באופקים, נתיבות, שדרות יעשה הכל למצוא עבורכם בית שמתאים לצרכים שלכם.  בואו נסתכל על כמה יתרונות עיקריים של שימוש בסוכן לרכישת בית. 

 

  • מומחיות בתמחור –  מתווכים מקצועיים יכולים להעריך את  מחיר הבית ברגע שהם עוברים דרך הדלת. אם יש להם ניסיון רב בשוק, הם מכירים את האזור לא משנה אם מדובר דירות להשכרה בשדרות או דירות למכירה באופקים הם ידעו להעריך לכם את ערך הדירה המדויק כבר בפגישה הראשונה. אף על פי שכל אחד יכול לבלות כמה דקות ברשת ולמשוך מידע על מכירות של בתים דומים, מתווכים הם בעלי הניסיון לדעת האם בית ספציפי הוא במחיר מופקע או במחיר נמוך. בתרחיש הטוב ביותר, למתווך יהיה מושג כל כך טוב על מה שאתם מחפשים שהן אפילו לא יבזבזו את זמנכם בסיור בבתים שלא מתאימים.

 

  • שיפוצים ותיקונים – לרוב, החלק הבעייתי ביותר ברכישת נדל”ן כרוך בנושא השיפוצים. מתווכים מקצועיים יוכלו לזהות בעיות שאולי לא תראו בעצמכם, וכן להמליץ ​​על בדיקת הנכס על ידע מומחה שיספק דו”ח מפורט על הבעיות בבית. אם הבית במצב טוב למדי, בקשות לתיקונים  ושיפוצים יכולים להוציא לפועל או לפוצץ עסקה. מתווכים מקצועיים תהיה תחושה טובה מה סביר לבקש ומה מוגזם. במקרים רבים זה תלוי גם בכם בתור הקונים. מתווכים יכולים לקרוא את המצב ולהציע מה יעבוד עבורכם. כמו שאנחנו אומרים אצלנו במתווכים החזקים – ” לכל קונה יש סובלנות שונה שזה מגיע לשיפוץ נכס”. 

 

  • מציאת נכסים שלא מפורסמים ברבים- למרות שרוב הדירות למכירה בנתיבות והאזור מפורסמים באתרי אינטרנט שונים, במקרים מסוימים, המוכרים אינם רוצים שהעובדה שהם מוכרים תפורסם ברבים. באותם מקרים, רק משרדי תיווך מובילים יודעים שהבתים עומדים למכירה. לעיתים בעיות בריאותיות, בעיות כלכליות או גירושין גורמים לצורך בפרטיות. או לפעמים, אנשים לא רוצים שהמכירה תפורסם במהלך החגים. כך או כך, עבודה עם משרד תיווך  מעניקה לכם גישה לבתים שאחרת אתם עלולים לפספס.

 

משרד תיווך ‘המתווכים החזקים’ הוא משרד התיווך הגדול והמצליח ביותר באזור הדרום. אנו מחזיקים מאגר נכסים עם אלפי דירות, בתים פרטיים, קרקע למכירה בדרום ושטחים מסחריים בשדרות, נתיבות, אופקים והסביבה.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp