טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירה להשקעה – למה דווקא בדרום?

דירה להשקעה – למה דווקא בדרום?

עבור משקיעי דירות חדשים וקיימים, דירות להשקעה בדרום הארץ מהווים הזדמנות ייחודית. בין עיר הבהדים לרכבת , פוטנציאל הצמיחה וההתפתחות הכלכלית בדרום, על המשקיעים לבחון מקרוב את השקעה בדרום הארץ. אנחנו המתווכים החזקים, משרד תיווך בדרום הארץ אספנו עבורכם כמה נקודות למחשבה בנושא דירה להשקעה – למה דווקא בדרום?

דירה להשקעה – למה דווקא בדרום?

עיר הבהדים 

עיר הבהדים שמה הרשמי של העיר היא קריית ההדרכה על שם האלוף אריאל שרון בפועל מדובר במתחם הנמצא דרומית לבאר שבע בסמוך לצומת הנגב, ומאכלס שמונה בסיסי הדרכה (בה”דים) ופעילות של אלפי חיילים. לפני מספר שנים המדינה הבינה כי הדרך הכי טובה לתת בוסט לדרום ולהגדיל את הצמיחה היא להעביר יותר ויותר בסיסיים צה”לים לנגב. מה זה אומר עבור תושבי הדרום – יותר ויותר צעירים ומשפחות הנוערים לדרום וזקוקים לדירות להשכרה – פה השקעה שלכם בא לידי ביקוש – יש ביקוש לדירות להשכרה בשדרות, נתיבות ובאר שבע. 

התחבורה החדשה 

הרכבת והכבישים החדשים, המדינה מבינה כי עליה להשקיע יותר ויותר בפיתוח התחבורה על מנת לקצר את הזמנים בפקקים. יותר יותר ישראלים בוחרים לוותר על החיים הצפופים במרכז הארץ ועוברים לגור בדרום הארץ. בזכות התחבורה המתפתחת הם עובדים במרכז וגרים בדרום. רובם מגיעים תחילה לדירות שכורות לאחר שהבינו שאין על הדרום הם מוכרים את הדירות במרכז ורוכשים דירות למכירה בנתיבות, באר שבע, אופקים ואשקלון.

מרכזי ההיי טק החדשים בדרום 

כמשרד תיווך המתמחה בין היתר בתיווך באופקים אנו עדים לעלייה בביקוש לרכישה של דירות להשקעה בעיר אופקים. מדוע דווקא אופקים – בגלל ההייטק. בחיפוש מהיר בגוגל נמצאו למעלה מ 400 חברות הייטק בעיר. אופקים הולכת והופכת לעמק הסיליקון של הדרום ואתם יכולים להנות מהפירות הצלחה באמצעות דירות להשקעה בעיר. 

לגור במרחב ולא בצפיפות 

השיר המוכר אומר – בית עם גינה חום ואהבה. חולמים על בית רחב, עם גינה גדולה, חדר לכל ילד ומשרד ביתי. במרכז הארץ זה כמעט ובלתי אפשרי גם בגלל עתודות השטח וגם בגלל המחיר. קרקע למכירה בדרום היא דרך מעולה להגשים את החלום שלכם לבנות את בית חלומותיכם. 

חושבים על נדל”ן בדרום 

פנו למומחים שלנו. אנחנו המתווכים החזקים, משרד תיווך מוביל בדרום – אצלנו תוכלו למצוא מבחר רחב של דירות להשקעה, מכירה והשכרה ועוד. 

למידע נוסף צרו עימנו קשר. 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
דירות להשקעה בדרום
עוד בנושא
דירות למכירה בשדרות

מחפשים דירות למכירה בשדרות? שדרות, למרות שהיא מתמודדת כעיר עם אתגרים המשותפים לערים  נוספות בדרום,

תיווך בשדרות

מי שמחפש עיר שמרגישים בה בבית, משפחתית, קהילתית, שבה לכולם יש מקום, ולא משנה צבע