טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות למכירה באופקים – כל מה שצריך לדעת

דירות למכירה באופקים – כל מה שצריך לדעת

המהפך של אופקים – בעבר נחשבה אופקים לעיירת פיתוח, שם נרדף לקשיים כלכליים. בעשור האחרון העיר עברה מהפך והיא נחשבת לאחת הערים המבוקשות בדרום- איך ומדוע כל כך שווה להשקיע דווקא עכשיו  בדירות למכירה באופקים – כל מה שצריך לדעת מהמומחים שלנו במשרד התיווך המוביל הדרום – המתווכים הגדולים. 

אופקים – יעד נדל”ני מבוקש 

דירות למכירה באופקים – כל מה שצריך לדעת על השקעה נכונה בנדל”ן בעיר. 

החל משנת 2015 אופקים עברה שינוי משמעותי – לאחר שנים של קיפאון דמוגרפי, העיר קיבלה דם חדש על ידי השקעות חדשות בתחום המסחר, התרבות, התחבורה והדיור. בין היתר נבנו מרכזי מסחר ותעסוקה, ואלפי יחידות דיור מכל הסוגים – בניינים רבי קומות ובתים צמודי קרקע. תחנת הרכבת שנפתחה ב 2016 קיצרה משמעותית את זמן הנסיעה לגוש דן מה שאפשר להמוני ישראלים לעבוד במרכז ולגור בנוחות באופקים המתחדשת. 

בעקבות הביקוש ההולך וגדל של מרחבים פרטיים ומרווחים, העיר אופקים היא השקעה המושלמת. הביקוש לדירות יוקרה ובתים מרווחים גדל מאוד בשנים האחרונות לעומת הביקוש לדירות פונקציונליות במרכזי הערים אשר קטן בצורה משמעותית גם בעקבות מגפת הקורונה. היום, יותר יותר ישראלים מעדיפים לעבוד יותר מהבית ופחות נוסעים על בסיס יומיומי לעבודה. חלק מהמגמה כולל גם מעבר לאזורים כמו אופקים ורכישת דירות בתים עם שטח גדול וחדרי עבודה. בעיר אופקים ניתן למצוא בתי קרקע, פנטהאוזים או דירות גן מפוארות, במחירים שלרבים מתושבי המרכז  יראו מגוחכים במקרים מסוימים  בפחות מ-1.5 מיליון שקלים, מחירים שבמרכז הארץ תתקשו למצוא עבורם דירה בשכונה טובה, אפילו ברמה של 2-3 חדרים.

איך תרכשו דירות למכירה באופקים עם אופק כלכלי

העיר אופקים היא בעיצומה של מהפכה נדלנית יותר יותר ישראלים מהגרים לעיר ורוכשים דירות למכירה באופקים – כל מה שצריך לדעת הוא לפנות למשרד נדל”ן המתמחה באזור הדרום ובעיר אופקים בפרט. אנחנו במשרד התיווך והנדל”ן המתווכים החזקים עם היד על הדופק בכל מה שקשור לדירות להשכרה באופקים. למשרידנו מאגר גדול של דירות ובתים צמודי קרקע בעיר אופקים המתפתחת. 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
דירות למכירה באופקים
עוד בנושא
תיווך בנתיבות

נתיבות שינתה ללא היכר את תדמיתה בשנים האחרונות, היא הפכה לעיר בורגנית, ניתן לראות בכבישיה