טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

האם כדאי להשקיע בדרום?

כן, זו השקעה הכי משתלמת בישראל. לא בטוחים? המומחים מבית המתווכים החזקים, משרד תיווך בדרום

פה להסביר לכם כמה זה משתלם לרדת דרומה. 

מה הכוונה דרום? 

מחוז הדרום בישראל הוא המחוז הגדול ביותר מבין שמונת מחוזותיה של המדינה. המחוז כולל את נפת אשקלון ונפת באר שבע וכולל את כל שטחי הנגב, מישור החוף הדרומי ועמק הערבה. 

אם בעבר בחרו יהודים מחו”ל להשקיע בירושלים ותל אביב אנו עדים על מגמה חדשה שהחלה לפני מספר שנים – גם אחינו מעבר לים בוחרים לרדת דרומה להשקיע בדרום הארץ.

המתווכים החזקים הוא משרד תיווך באופקים, נתיבות, באר שבע ואנו עדים לצמיחה בהשקעות של יהודים מעבר לים בערי הדרום. 

מדוע? משום שגם הם מבינים כי העתיד הוא בדרום. הנה כמה דוגמאות לשינויים שעבר מחוז הדרום בשנים האחרונות. 

  • קרקע למכירה בדרוםיותר ויותר ישראלים מבינים כי עתודות השטח באזור המרכז נגמרו. מי שחולמים על בית גדול עם חיי קהילה וערים באיכות גבוהה מבלי להשתעבד לכל החיים מבינים כי העתיד נמצא בדרום הארץ. הנהירה לדרום רק החלה בשנים האחרונים מרקם האוכלוסייה משתנה ומהגרים חדשים מהמרכז יורדים דרומה. 
  • תשתיות התחבורה – ישראל בעיצומה של מהפכת תחבורה. רכבת ישראל נסללת בקצב מסחרר , כבישים חדשים נסללים ופתרונות תחבורה חדשים מיושמים באזור הדרום. נתיבות היא רק 50 דקות נסיעה מתל אביב ורכבת בין באר שבע לתל אביב רק 45 דקות נסיעה. בקרוב כל הארץ תהפוך לקנה יותר. מהרו לא לפספס את ההזדמנות והשקיעו את בנדל”ן בדרום הארץ. 
  • הביקוש לדירות להשכרה בדרום גדול יותר – חושבים על דירה להשקעה – רדו דרומה. הביקוש לדירות להשכרה בשדרות, אופקים, ספיר, נתיבות גדול מאוד. זו יכולה להיות הזדמנות מעולה והשקעה עוד יותר מעולה עבורכם. 

 

קצת עלינו אספר – המתווכים החזקים – משרד תיווך מוביל בדרום הארץ 

‘המתווכים החזקים’ היא חברת תיווך הנדל”ן הגדולה ביותר בדרום, יש לנו  מאגר של אלפי נכסים איכותיים בבלעדיות. אנו מאמינים ליווי מלא הכולל הפנייה לשירותי עו”ד נדל”ן במחיר מיוחד ללקוחות ‘המתווכים החזקים’, שירותי יועץ משכנתא מוזלים, ביטוח משכנתא בהנחות ענק, מחירים מיוחדים להתקנת מזגנים ועוד ועוד. 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp