טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

טיפים לבחירת דירת גן

חלום של אנשים רבים הוא בית פרטי עם חצר וגינה פרטית. זוהי בהחלט איכות חיים שאין להשוות אותה לאיכות החיים בדירה בבית משותף. אין כמו לפתוח את דלת הבית אל החצר הפרטית שלנו, לשתות קפה בחיק הטבע שאפשר לצאת אליו בכיף גם עם גופיה או פיג’מה, לארח משפחה וחברים לארוחות גן נהדרות ואולי אף להעמיד בה בריכה פרטית, משחקי חצר, שולחן גולף ונדנדות גן, אין ספק שזה בהחלט נשמע מפתה יותר מלפתוח את הדלת בכל בוקר לחדר מדרגות בנאלי בבניין. 

חלום בהחלט מובן, אבל לעיתים בין המצוי לרצוי קיים פער, במקרה הזה פער משמעותי במחיר. בית פרטי יקר לאין ערוך ממחיר דירה. צפיפות הנדל”ן משאירה מעט מאוד שטחים המוקצים לבניית בתים פרטיים כך שבמקומות רבים הם די נדירים בנוף הדיור. ופה בהחלט עובד עיקרון ההיצע והביקוש , כשאין היצע המחיר נוסק. 

דירות גן- פתרון מעולה

דירות גן מהוות בעצם את הפשרה האולטימטיבית בין בית פרטי לדירה רגילה. דירות גן מאפשרות את איכות החיים בגינה פרטית ומאפשרות כניסה פרטית לדירה מהחצר הפרטית, אבל הדירה בעצם היא חלק מהבניין וזה בהחלט מוזיל את מחירה הסופי. ניתן למצוא דירות גן למכירה בדרום במחירים שווים לכל נפש המציעים לרוכשים את כל הטוב ואיכות החיים בדירת גן וזאת במחיר נגיש. 

תיווך מקצועי ואמין

מחפשים דירות בדרום? בין אם אתם מחפשים דירות גן או דירות רגילות, חדשות או יד שניה , חובה לפנות לתיווך בנתיבות, תיווך בשדרות , באופקים או בעיר היעד בה אתם מחפשים דירה. 

תיווך אמין יבטיח לכם שאתם מקבלים את כל המידע על הדירה היות ובעלי דירות אינם מחויבים למסור את כל המידע על הדירות ללעומת זאת מתווכים מחוייבים על פי חוק למסור לכם את מלוא המידע הרלוונטי על הדירה. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמידע שקוף ואמין והדירה שאתם רוכשים איכותית, טובה ותענה על צרכיכם במדויק. לכן אל תתפשרו על תיווך מקצועי ואמין. אז לא נותר לנו אלא לאחל יישוב טוב!

למידע נוסף פנו עוד היום למתווכים החזקים!

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp