טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

טיפים לבחירת משרד תיווך בדרום

נדמה לנו שברכישת בית או מכירת דירה אתם לא יכולים לטעות אבל המציאות מלמדת אחרת. יותר ויותר ישראלים חושבים שמספיק לפרסם את הדירה ביד שתיים והם מסודרים. המומחים שלנו בהמתווכים החזקים, משרד התיווך הגדול והמצליח ביותר באזור הדרום אספו עבורכם טיפים לבחירת משרד תיווך בדרום.

איך בוחרים משרד תיווך בדרום 

טיפים לבחירת משרד תיווך בדרום ישראל – מה חשוב יותר וחשוב פחותלפני שרוצים לקנות או להשכיר דירות להשכרה בדרום

1) אל תתנו אמון במשרדי תיווך לא מוכרים

מתווכים הם אנשי מקצוע מוסמכים המחויבים להכיר לעומק את חוקי הנדל”ן. שוק הנדל”ן מלא בחאפרים שגרמו לנזק רב לתדמיתם של אנשי מקצוע, מתווכים אמיתיים בעולם הנדל”ן, אך משבר הקורונה גרם לשוק להתתנקות עדיין חשוב לבחור משרד תיווך בדרום מקצועי. 

2) לפעמים משתלם לשלם יותר

אם אלו אנשי מקצוע טובים, מתווכים מקצוענים הם ימכרו או יקנו את הבית שלכם מהר יותר. משמעות הדבר שלא תהיו תלויים בתנודות שוק פתאומיות כמו ירידות ועלויות מחירים. במציאות הישראלית בה אנחנו יכולים לצאת לבחירות חמישיות בכל יום עדיף לפעול מהר ואיתם תגיע פיחות – עדיף לפעול מהר. באזור הדרום ישנם פרויקטים רבים שיוצאים לפועל בימים אלו. משתלם לבחור במשרד תיווך מוביל בדרום כמו המתווכים החזקים המכיר את האזור ומעודכן לעומק בכל הקשור לעולם הנדל”ן באזור הדרום. 

3) דע את המחירים המקובלים בשוק המתווכים

למרות שדמי התיווך אינם מוסדרים בחוק, עמלת התיווך המקובלת היא שהמתווך יגבה מכל צד (הקונה והמוכר) 2% משווי העסקה. בעלים שמוכרים את דירתם במשך שנה יכולים לאבד עד  20% מערכה. בחירה במשרד מתווכים מוכר וידוע עם מתווכים מקצוענים יכול להבטיח לכם רווח גבוה יותר במכירת הנכס הנדלנ”י שלכם. 

4) בחר על פי תוצאות

באזור הדרום יותר מכל מקום בישראל, אם תבחרו היטב את הנדל”ן, יהיה לכם סיכוי טוב יותר להצליח במכירתו העתידית של הנכס. מכירת הבית במועד מוקדם, גורמת לכך שההון העצמי של לא יפחת ויאבד מערכו. 

5) בקשו המלצות 

התייעצו עם חברים או שכנים שמכרו את ביתם באמצעות משרד תיווך ספציפי, אם כי עליכם לקחת את המלצה לפי סוג הנכס. 

האם אתם רוצים למכור את דירתכם במהירות באמצעות ?

‘המתווכים החזקים’ היא חברת תיווך ונדל”ן הגדולה ביותר באזור הדרום, במאגר שלנו ישנם  אלפי דירות למכירה בדרום ונכסים איכותיים בבלעדיות. השירות שלנו כולל ליווי מלא מא’ ועד ת’ והפנייה לשירותי עו”ד נדל”ן במחיר מיוחד ללקוחות ‘המתווכים החזקים’, שירותי יועץ משכנתא מוזלים, ביטוח משכנתא בהנחות ענק, מחירים מיוחדים להתקנת מזגנים ועוד ועוד.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp