טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

כל מה שצריך לדעת לפני שמשקיעים בדרום

על מנת לבחור נכון בנכס נדל”ן מניב עליכם להבין את המשמעות של כל החלטה ואת פוטנציאל הרווח. הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם לבחור נכון את הנכס שלכם בעזרת משרד תיווך בדרום או מתוך רשימת דירות למכירה בדרום שמתפרסמות בלוחות יד שנייה. בכל סוגי עסקאות הנדל”ן עליכם לוודא שאתם מבינים במה אתם משקיעים, אלו אופציות קיימות ומה מתאים ליכולת הפיננסית הנוכחית שלכם.

איזה סיכון אתם לוקחים על עצמכם?

כל השקעה טומנת בחובה סיכון כלשהו. עליכם ללמוד מראש את הסיכונים כאשר ההמלצה היא על פיזור סיכונים. אם אתם מושקעים כבר בנכסים דומים כדאי לשקול בשנית האם אכן כדאי לשים את כל הביצים באותו הסל. פיזור של הסיכונים בתחום הנדל”ן מתאפשר תוך רכישת נכסים בכמה אזורים. חשוב לציין שבתחום הנדל”ן השקעות שמרניות (סיכון נמוך) מניבות לרוב רווח נמוך מזה של ההשקעות המסוכנות.

אלו שאלות חשוב לשאול?

ליווי של התהליך עם משרדי תיווך בדרום מבטיח מענה מפורט לכל שאלה. נצלו נכון את הליווי המקצועי ותשאלו את כל השאלות מתוך מטרה להבין את המשמעות של הדברים ולקבל החלטות נכונות. עסקאות נדל”ן מערבות סכומים גבוהים כך שהבדלים של חצי אחוז באים לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים. אל תשתכנעו בקלות לשלם עמלות מיותרות בעבור שירות שאתם יכולים לקבל במקום אחר בחינם או בתעריף מוזל.

אל תסמכו על הסכמים שבעל פה

משרדי תיווך בנתיבות שמכבדים את עצמם ואת הלקוחות שלהם אינם מסתפקים בהסכמים בעל פה. הצוות של המשרד מבקש להגן על עצמו ועליכם עם הסכמים חתומים. אם הדברים אינם כתובים אתם לא יכולים להיות בטוחים שהם אכן עתידים להתממש. חשוב לוודא שכל הפרטים בהסכם הכתוב אכן תואמים את מה שסוכם. אם יש פערים בין הדברים הסכם כתוב וחתום הוא הקובע.

שימוש עתידי בנכס

משקיעים מכל רחבי הארץ מחפשים דירות למכירה בדרום למטרת השכרה. אם אתם מתכננים לרכוש דירה ולהפיק רווח משכר הדירה – עליכם לוודא שאתם בוחרים באזור בו נכסים דומים מושכרים במהרה. כדאי לבחון את האוכלוסייה, המחירים, הסביבה והיצע הדירות המוצעות להשכרה ומכירה.

 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp