טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

 למה לקנות דירה בדרום?

 למה לקנות דירה בדרום?

הרבה אנשים בוחרים לעשות השקעה בנדל”ן לקנות דירה להשקעה. השקעה בנדל”ן היא השקעה סולידית ובטוחה , במיוחד היום. כאשר קונים דירה להשקעה אנשים שואלים את עצמם איפה לקנות דירה  לא דירה למגורים אלא דירה להשקעה. ברכישת דירה כזאת, יש הרבה מאוד שיקולים שצריך לשקול.

איך לבחור אזור בקניית דירה להשקעה?

איך אנשים בוחרים אזור לקניית דירה להשקעה? הרבה פעמים אנשים קונים דירה באזור לפי  העדפה אישית.  יש אנשים למשל שאוהבים ‏ אזור עם ים ולכן הם קונים דירה בצפון הארץ באזור חיפה.  יש אנשים שגרים באזור הדרום או קרובים לאזור הדרום.  ולכן הם מעדיפים לקנות דירה באזור הדרום.  אבל השיקול של העדפות אישיות לא צריך להיות השיקול שמוביל אתכם.  שווה לשקול בצורה שכלתנית וחכמה איפה לקנות דירה והאם לקנות דירה בדרום. יש הרבה דירות למכירה בדרום. ניתן למצוא משרד תיווך בדרום, כמו תיווך בנתיבות.   יש יתרונות התושבים בדרום וזה מושך אוכלוסייה לשם.

יתרונות קניית דירה בדרום

יש היום הטבות של מס הכנסה לתושבים בדרום,  מה שיכול לעניין אנשים שירצו לשכור דירה בדרום.  בדרום  יש  סבסוד של הרבה הוצאות שאין באזורים אחרים בארץ.  יש למשל גנים וצהרונים מסובסדים בצורה מלאה באזור הדרום.  גם זה יכול למשוך אנשים לגור בדרום הארץ.  ולכן כך יהיה לכם קל יותר למצוא שוכרים לדירה להשקעה שתקנו.

שיפור התחבורה לדרום

בשנים האחרונות השקיעו בשיפור רב של התחבורה בין המרכז לדרום,  אנשים אוהבים לשכור דירה באזור עם תחבורה טובה,  באזור הדרום ישקע תחבורה טובה למרכז,  מה שיאפשר לאנשים לגור בזול בדרום ולעבוד במרכז.  גם זה יכול למשוך לדרום הרבה שוכרים  לדירה שלכם.  יש לכם תקציב מסוים ולא גבוה במיוחד,  תוכלו לקנות בתקציב נמוך דירה מאוד אטרקטיבית בדרום. ניתן לקנות דירות  חדשות  מפוארות ויפות בזול היום בדרום.  כך שאם יש לכם תקציב קטן תוכלו בכל זאת לעשות  השקעה בדירה אם אתם קונים דירה בדרום.  אם תקנו דירה בדרום חשוב לעשות סקר שוק יסודי למצוא דירה איכותית ואטרקטיבית שתיתן לכם תשואה נאה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
למה לקנות דירה בדרום
עוד בנושא