טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

5 טיפים למחפשי דירות להשכרה בדרום

טיפים למחפשי דירות להשכרה בדרום

טיפים מהמומחים שלנו צוות המתווכים החזקים, משרד תיווך ונדל”ן בדרום שיעזרו לכם למצוא את הדירה המושלמת להשכרה באזור הדרום. מבין כל הגורמים שיש לקחת בחשבון בחיפוש דירות להשכרה בדרום, התקציב שלכם עומד בראש הרשימה. המפתח למציאת הדירה המשתלמת הוא איזון הצרכים שלכם עם האמצעים הכספיים שלכם. נשמע קל יותר לומר מאשר לעשות, נכון? תנו לעצות הבאות להנחות אתכם בחיפוש אחר דירה להשכרה ולעזור לכם בדרך מבלי לשבור את קופת חיסכון. 

טיפ ראשון – החליטו היכן אתם רוצים לגור באזור הדרום. 

ברגע שתדעו מה אתם מחפשים כך תוכלו להתמקד באזור הנכון עבורכם בדרום הארץ. האם אתם ניידים ? האם אתם צריכים להיות קרוב לתחבורה ציבורית או למקום העבודה שלכם?  אלו דברים שחשוב לקחת בחשבון כשמחפשים את הדירה הטובה ביותר להשכרה. בנוסף, הקפידו לבדוק היטב את בטיחות השכונה לפני שתבחרו את המיקום שלכם.  

טיפ שני – מה התקציב שלכם? 

לפני שתתחילו בחיפוש, השתמשו בנוסחה זו כדי לקבוע את התקציב שלכם:הכנסה חודשית לאחר מיסים כפול 30%. המשכירים משתמשים באותה נוסחה כדי לקבוע האם מבקש הדייר יכול לעמוד בשכירות. 

קחו בחשבון כי תצטרכו לכסות עוד כמה עלויות מראש, עוד לפני שתעברו דירה כמו דמי פיקדון, דמי תיווך, הובלה, ריהוט מערכות ישיבה חדשות וכדומה. השכרת דירה הוא תהליך הרבה פחות מלחיץ כשאתם יודעים שעדיין יהיה לכם כסף בבנק כשהכל יסתיים. בעת חישוב התקציב שלכם קחו בחשבון גם הוצאות שוטפות  כמו חשבונות חשמל, מים וארנונה  וגם הוצאות חיצוניות כמו כמה כסף אתם מבזבזים על משלוחי אוכל ובילויים.

טיפ שלישי – הכנה מראש תגדיל את סיכוייכם לזכות בדירה טובה להשכרה. 

דירות במחיר טוב לא יושבות ריקות זמן רב, ולכן כאשר תחליטו להגיש בקשה לשכור אחת מהדירות הללו, חשוב לבלוט מול המועמדים האחרים. בשוק הנדל”ן שבו הביקוש גבוה, קשה למצוא דירות להשכרה טובות. רושם ראשוני טוב יכול לשפר את הסיכויים שלכם לזכות בדירה להשכרה. בואו מוכנים עם תלושי שכר כדי לאמת את הכנסות שלכם ותעסוקתם, טלפונים של ממליצים, החזרי מס אחרונים ופנקס צ’קים במקרה שבעלי הדירה מוכנים לחתום מיד. 

טיפ רביעי – הבדילו בין מה אתם רוצים למה אתם צריכים. 

אם אתם רווקים אז קרוב לוודאי לא תצטרכו לבדוק את רמת בתי הספר בסביבה. אם אתם משפחה עם ילדים קטנים בטח חשובה לכם רמת מוסדות החינוך באזור. בהתאם לצרכים שלכם החליטו מה נכון עבורכם – דירה גדולה או סביבה איכותית, הכל בהתאם למסגרת התקציב שלכם. 

טיפ חמישי –  תנו למתווך מקצועי לעבוד בשבילכם 

מלאכת חיפוש דירה להשכרה בשדרות היא מלאכה לא פשוטה. מתווך מקצועי כמו המתווכים שלנו בחברת התיווך והנדל”ן המתווכים החזקים יחסכו לכם זמן וכסף. למשרדינו מאגר נכסי נדל”ן להשכרה בכל אזור הדרום. נוכל לעזור לכם למצוא את הדירה הנכונה עבורכם בזמן קצר. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp