טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות להשכרה בדרום

משרד תיווך דירות בדרום

מי שלא גר בדרום לא מצליח להבין את טרפת הדרום שאוחזת באנשים שבוחרים לבלות כאן את חייהם. זה לא רק הבתים הגדולים, המחירים הזולים והטבות המס המפליגות. זה גם האנשים, המרחבים הפתוחים ורמת החיים הכללית הגבוהה. 

דירות להשכרה בדרום הן גדולות יותר, מרווחות יותר, זולות יותר ומאווררות יותר בהשוואה לשירות כמעט בכל מקום אחר בארץ. איפה עוד אפשר למצוא דירת 4 חדרים ב-3,000 ש”ח או פחות? ועוד בערים עם חיבור לתחב”ץ טובה, מכללות בשפע ואפשרויות תעסוקה במרחק חצי שעה, בלי פקקים ובלי זיהום אוויר.

דירות להשכרה בדרום – יתרונות 

ישנן סיבות רבות להעדיף דירות להשכרה בדרום ע”פ דירות להשכרה במרכז:

דירות מהממות במחירים מצחיקים

מדד המחירים מראה על הבדלים של עשרות אחוזים בין מחירי בתים בדרום לבין מחירי דירות במרכז ואזור ירושלים. לדוגמא, במרבית ערי המרכז/ירושלים לא תוכלו למצוא דירת 4 חדרים במחיר של 3,500 ש"ח או פחות, ואילו בערי הדרום תתקשו למצוא דירת 4 חדרים במחיר 3,500 או יותר!

הטבות מס מפליגות

מגורים ביישובים רבים בדרום מקנים לתושבים זיכוי ממס הכנסה על כל הכנסה מיגיעה אישית (לאחר 12 חודשי מגורים, עד לתקרת ההכנסה הקבועה בחוק). שיעור ההטבה בנתיבות הוא 16%, בשדרות 20% ובאופקים 18%. המשמעות היא שמגורים באזור הדרום יכולים לחסוך לכם אלפי ועשרות אלפי שקלים בתשלומי מס הכנסה, מעבר לחיסכון במחיר הדירה!

בתים גדולים ומרווחים

הקרקע הזולה באזור הדרום מאפשרת לקבלנים לבנות בתים מרווחיפם ויפהפיים ולהציע אותם במחירים זולים ומשתלמים ביחס לבתים בשאר חלקי הארץ. תוכלו למצוא דירות להשכרה בדרום עם 4, 5 ו-6 חדרים, במחירים נמוכים מדירות 2 ו-3 חדרים באזור המרכז.

דירות למכירה בדרום

איך מוצאים דירות להשכרה בדרום?

אחרי שאמרנו את כל היתרונות, אפשר להתחיל עם האזהרות: לצערנו, ניתן למצוא אלפי דירות להשכרה בדרום ברמה נמוכה שאינה ראויה למגורי אדם. קשה מאוד להבדיל בין דירות אלא לבין דירות איכותיות במחיר מציאה, שגם אותן ניתן למצוא בכל מקום – ולכן חשוב לפנות למתווכי דירות מנוסים עם הבנה בשוק הדירות בדרום, כדי שייעזרו לכם לבחור את הדירה המושלמת עבורכם. זכרו – מתווך דירות מחוייב מבחינה חוקית לחשוף בפניכם כל מידע שידוע לו אודות הבית, ועליו לפעול בתום לב ולחפש עסקאות טובות עבור לקוחותיו. לעומת זאת, בעלי בתים אינם מחוייבים באופן חוקי לחשוף כל פרט ופרט הידוע להם אודות הדירה, ולכן מומלץ לשכור דירה רק עם מתווך דירות!

מי שגר בדרום ויש לו דירות להשכרה בדרום – יתקשה ככל הנראה לחזור לגור במרכז הארץ. כי הדרום ממכר. ולא לחינם אנשים רבים בוחרים בו כמקום מגורים אופטימלי. הדרום משלב את האויר המדברי הצלול, את האפשרות ליהנות מדירה רחבת ידיים, ומרחב ציבורי שמשדר מרחבים שמרחיבים את הנפש,מתעסוקה איכותית שרק הולכת ומגדילה את מנעד האפשרויות שהיא מציעה לתושבים בכל קשת המקצועות  ואפשרויות התעסוקה , ובנוסף חינוך ותרבות מפותחים ואיכותיים והטבות מס המקנות הנחות במס הכנסה לתושבי הדרום, ותשתיות תחבורה המאפשרות גישה מהירה ונוחה מהדרום למרכז הארץ. לא לחינם ניכרת הגירה חיובית לדרום, כי היא בהחלט תגלית המגורים האטרקטיבית החדשה.

למה לשכור דירה בדרום?

דירות גדולות להשכרה בשכירות נמוכה

הדרום מציע לכם דירות להשכרה שלא קיימת במרכז לדוגמא דירות להשכרה בנתיבות או דירות להשכרה באופקים. בדרום אפשר לגור בדירת 4 חדרים גדולה ומאווררת, במחיר של כ 3000 ש”ח או פחות. הרי במרכז במחיר כזה תמצאו אולי דירת שני חדרים מחניקה. אז אם אתם אוהבים מרחבים ורוצים מחיר נגיש לדירות להשכרה כנראה שאתם מחפשים דירה בדרום.

הטבות מס

אם תשכירו דירה בדרום תהיו זכאים להטבות מס משמעותיות מאד. ההטבות תקפות לתושבים שגרים בדרום מעל ל 12 חודשים. לדוגמה, בנתיבות יש זכאות להנחה של 16% ממס הכנסה, בשדרות  תהיו זכאים ל 20% הנחה במס הכנסה ובאופקים ל18% הנחה במס. ההנחות ניתנות על כל הכנסה מיגיעה אישית ועד תקרת הכנסה שנקבעה בחוק.

חפשו דירות בעזרת מתווך

היתרונות בדרום ברורים, אבל כחברה שנמצאת בשטח ויש לה ניסיון רב בשוק הדירות בדרום. חשוב לנו להזהיר אתכם מחיפוש דירות בדרום באופן עצמאי ללא תיווך, משום שאז אתם חשופים לדירות להשכרה בדרום שלצערנו נמצאות בשוק הדירות להשכרה שאינן במצב טוב שאינן ראויות למגורים. אם תחפשו דירות בעזרת מתווך תוכלו להיות רגועים שהדירה המוצעת לכם היא במצב טוב, 

מתווך מחויב למסור ללקוח את כל המידע הרלוונטי לגבי הדירה 

כדאי שתדעו שמתוקף החוק כאשר תרצו דירות להשכרה בדרום המתווך מחויב למסור ללקוח שלו את כל המידע לגבי הדירה. אם ידוע לו על תשתיות במצב רעוע, לדוגמה הוא חייב למסור את המידע הזה ואסור לו להסתיר זאת מהלקוח. ולכן תהיו בטוחים יותר שמתווך שמסר לכם את מצב הדירה זהו מדע אמין לעומת מידע שנמסר מבעל דירה שלא מחויב בחוק זה. 

מתווך שומר על חוג לקוחות מרוצים

המתווך מתפרנס משמו הטוב כמתווך אמין ולכן האינטרס שלו לתווך לכם דירה מהוגנת שהושכרה בעיסקה מהוגנת וישרה.  

פנו עוד היום למתווכים החזקים

שאלות ותשובות דירות להשכרה בדרום

המומחים של משרד התיווך המתווכים החזקים מסבירים. אנחנו עדים להתעוררות בחזית הדרום ולא מדובר בטילים מעזה. יותר ויותר סטודנטים ואנשי קבע מהגרים דרומה וישנה עלייה בביקוש לדירות להשכרה בערים כמו שדרות, נתיבות ואופקים.

בעשור האחרון, מדינת ישראל בחרה לטפח את דרום המדינה. יותר ויותר מוסדות אקדמיים, מקומות עבודה והייטקיסטים נוערים דרומה. היום יותר מתמיד משלם לשכור דירה בערים כמו שדרות, נתיבות ואופקים. השכרת דירה בדרום מבטיחה לכם הכנסה בטוחה, השקעה חכמה עם אופק כלכלי.

צוות המתווכים המומחים של המתווכים הגדולים מסביר: 

  1. גדול יותר וזול יותר – בדרום הארץ ניתן לשכור דירות גדולות בשכירות נמוכה. עכשיו שכולנו כבר עברנו לעבוד מהבית, אתם חייבים משרד ביתי מפנק במיוחד. 
  2. פחות מיסים – מדינת ישראל מעודדת את ההגירה לדרום עם הטבות מס המוענקות במיוחד למדרימים.

הערים הכי מבוקשות בדרום הארץ הן שדרות, נתיבות ואופקים בגלל הטבות המס הניתנות לשוכרים דירות בדרום. קיים היצע גדול של דירות גדולות וחדשות להשכרה במחירים נמוכים במיוחד.