טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות להשכרה באופקים

מחפשים דירות להשכרה באופקים? אופקים שוכנת כ24 ק”מ צפונית מערבית באר שבע, היא הוכרזה כעיר בשנת 1995, בעיר גרים כ32 אלף תושבים, ובעשור הקרוב המספר הזה עומד לשלש את עצמו, בשנים האחרונות חלה התפתחות מרשימה בעיר, נבנו בעיר יחידות דיור חדשות, מרכזים מסחריים, מרכזי תעסוקה, ואף מרכזי בילוי מסעדות וקולנוע. ב2016 החלה לפעול באופקים תחנת הרכבת שקיצרה משמעותית את זמן הנסיעה לערים אחרות בדרום ולגוש דן.

יתרונות השכרת דירה באופקים

דירות גדולות להשכרה באופקים במחירים נמוכים

אם גם לכם נמאס מלגור במחסן במרכז הארץ במחיר מופקע, דירות להשכרה בדרום ופרט דירות להשכרה באופקים מציעים לכם דירות מרווחות, מרחבים בבית ומרחבים בחוץ, במחירים נגישים שלא מכבידים על הכיס, ומציעים איכות חיים בעלות זולה.

הטבות מס

בתנאים מסויימים תוכלו לקבל הטבות מס מיוחדות על מגורים בדרום. אם יש לכם דירה באופקים תוכלו ליהנות מ18% הנחה במס הניתנת לתושבים שגרים בעיר מעל 12 חודשים ועד לתקרת הכנסה שנקבעה בחוק. אז לאלו שאוהבים לשלם פחות, מלבד זאת שתשלמו פחות שכר דירה, גם תשלמו פחות מס הכנסה!

דירות יפות להשכרה באופקים

במרכז הארץ דירות במצב מעולה מתוחזקות ויפות, עולות הון עתק. ובהנחה שמגורים בדירה מרקיבה ולא נעימה לא קוסמים לכם בוודאי תשמחו לשמוע שבאופקים תוכלו למצוא דירה להשכרה מהממת במצב מעולה ושמתאימות לכיס שלכם מבלי להכביד עליו.

ממה צריך להיזהר

למרות היתרונות המובהקים של דירות באופקים ודירות להשכרה בנתיבות חשוב להיזהר מדירות ברמה ירודה שלא תמיד ראויות למגורים, במבט בלתי מקצועי די קשה לשים לב לכך. לכן כדי שלא תצטערו לאחר מעשה, בחרו במשרד תיווך בדרום אמין שמכיר את הדירות היטב שיוכל להפנות אתכם לדירות איכותיות כדי שתקבלו תמורה הולמת לכספכם ותוכלו להנות בדירה לאורך זמן. 

למה שהמתווך ימסור לכם את המידע להשכרות דירות באופקים?

כי הוא מחוייב על פי החוק.

 מתווכי דירות מחוייבים לחוק שמורה להם למסור את כל המידע החשוב ללקוח. גם את חסרונות הדירה. לעומת זאת בעלי הנכס אינם מחוייבים בכך ע לפי חוק. 

כי הוא רוצה לשמור על שמו הטוב

שמו הטוב של המתווך נבנה מלקוחות מרוצים שימליצו עליו ויפנו אליו גם בחיפוש הדירה הבאה ולכן חשוב לו שתהיו מרוצים מהעיסקה שעשיתם בתיוווכו.

כי הוא עובד עם מגוון דירות

בשונה מבעל דירה בעייתית שלהוט להכיר אותה, מתווך עובד עם מגוון דירות להשכרה באופקים והוא יציע אותן לכם ולא ינסה לדחוף דווקא את הדירה הפחות איכותית. 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp