טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות להשכרה בנתיבות

נתיבות הפכה בשנים האחרונות למוקד משיכה ולאלטרנטיבת מגורים מבוקשת לזוגות צעירים רבים ולמשפחות רבות. קיימת לעיר נתיבות הגירה חיובית של תושבים אשר מחפשים דירות להשכרה בנתיבות שהופכים את האוכלוסייה של נתיבות לצעירה, רעננה ותוססת. הדבר גם מתבטא בבניה המואצת שמתרחשת בעיר. אחת הסיבות לכך היא ההסכם שנחתם בין עיריית נתיבות לממשלה לפיו הממשלה מתחייבת להשקעה של 4.7 מיליארד ש”ח על פני עשור בבניה בתשתיות ובפיתוח אורבני בנתיבות. עוד לפני הסכם זה נתיבות התמקמה במעמדה כשיאנית הנדל”ן של ישראל והיא העיר השנייה באוכלוסייתה בנגב. עיריית נתיבות פעלה ביעילות הקרקע נמסרה ליזמים ללא עיכובים, והבניה מתבצעת בסטנדרטים גבוהים שלא מביישים אף עיר בלב אזורי הביקוש בישראל. וניתן מענה לזינוק באוכלוסיה תוך מתן הקצאות למוסדות חינוך ולשטחים פתוחים בהתאם.

יתרונות השכרת דירה בנתיבות 

תעסוקה איכותית לתושבים

ישנם הרבה דירות להשכרה בדרום, כאשר משכירים דירה בנתיבות אפשר להנות מפארק תעשיות חדשני נעם- הפארק מאכלס משרדים ומקומות עבודה ותעסוקה איכותית וגיים צ’יינג’ר לאזור כולו. התוכניות מראות על כך שעד שנת 2026 ימוקמו בפארק 45 מפעלים, חדשים וכאלה שיעברו לשם ממרכז הארץ והוא יעסיק כ 6000 עובדים נוספים במשרות שונות ואיכותיות בין השאר בתחומי ההנסה וההנדסאות.ובהמשך מתוכננות הרחבות נוספות כשהדגש מושם על תעסוקה איכותית בתחומים בהם השכר גבוה . 

תחבורה נוחה כאשר משכירים דירה בנתיבות

כיום קיימת מערכת כבישים נוחה שהושקעו בהקמתה מאות מיליוני שקלים והיא מחברת את נתיבות לצירי התנועה המרכזיים כמוכן כביש 6 והרכבת, שקיימת לה תחנה בעיר נתיבות מקצרים משמעותית את הנסיעה למרכז הארץ ומאפשרים גישה נוחה. כל אלו ממצבים את דירות להשכרה בנתיבות במפת אזורי הביקוש.   

השכרות דירה בנתיבות תתן לך הטבות מס 

דירות להשכרה בנתיבות ודירות להשכרה באופקים מעניקים לתושבים זכאות מיוחדת להטבות מס, בנתיבות תהיו זכאים להנחה משמעותית של 16% על ההכנסה שלכם מעבודה, הטבה שתיכנס לתוקף לאחר 12 חודש של מגורים בנתיבות. וזו כשלעצמה פריווילגיה ייחודית ששווה אלפי עד עשרות אלפי שקלים בשנה, וזאת כמובן מלבד החיסכון בשכר הדירה שנמוך יותר משמעותית מ שכר דירה באזורים במרכז הארץ. 

לסיכום, מכל הסיבות שבעולם, איכות חיים במחיר נגיש, אפשרויות מגוונות לתעסוקה איכותית ברמה גבוהה במקצועות חופשיים מגוונים, בתוך נתיבות המכילה תעשייה מגוונת וענפה ומשרדי הייטק רבים, ותחבורה נוחה המאפשרת נוחות גם בעבודה מחוץ לנתיבות- והטבות מס מיוחדות לא פלא שנתיבות היא יעד מבוקש זול ומשתלם להשכרת דירה. מוזמנים לבחור דירה להשכרה בנתיבות אצל משרד תיווך בדרום.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp