טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות להשכרה בשדרות

שדרות עוברת בשנים האחרונות בתהליך תנופה מדהימה שמתבטאת בתחומים רבים, חינוך, תרבות, ספורט, תשתיות. היא מציגה הגירה חיובית ונחשבת לאחת הערים המבוקשות בדרום. אבל יש דבר אחד שתמיד אפיין את שדרות והוא כאן כדי להישאר, וזו הקהילתיות המאוחדת מי שאוהב חיי קהילה ואוהב אנשים, דירות להשכרה בשדרות הוא המקום בשבילו. יש בה קהילה מגוונת מעדות שונות בחתכי גיל שונים ישראלים ועולים, ומי שהיה גר בשדרות עתיד להרגיש שדורותי לכל שארית חייו כי שדרות היא בית. ותמיד מרגישים חלק מהבית, בכל מקום. 

יתרונות דירות להשכרה בשדרות

שלם פחות קבל יותר

דירות להשכרה בדרום ובמיוחד דירות להשכרה בשדרות מציגה תשלום נח מאד של שכר דירה שקל לעמוד בו. והתמורה לתשלום הזה? שווה כל שקל. משפחות יכולות לגור בדירות מרווחות במחיר נגיש ונח ולהנות ממרחבים ואוויר נהדר 

דירות בשדרות – חינוך מצויין לילדים

כאשר משכירים דירה בשדרות בעזרת משרד תיווך דירות בדרום הילדים בשדרות מקבלים חינוך מצוין. עיריית שדרות שמה לה למטרה לפתח חינוך מצוין מתוך הבנה בחשיבות המכרעת של חינוך איכותי לייצר עתיד טוב ומבטיח לדור הבא.  שדרות מציעה מערכת גני ילדים מפוארת ומותאמת לאתגרי המאה 21, בתי ספר יסודיים ייחודיים, ובגילאי התיכון- שדרות מובילה 7 שנים באחוזי הזכאות לבגרות מכל ערי הדרום תודות להשקעה בתוכניות לימוד ומרחבי למידה מותאמים למאה ה 21 שיטות לימוד חדשניות, מקצועות חדשניים . וגם במעטפת העשרה של חוגים מעשירים כמו לימודי תנועה וריקוד. הורים המגדלים את ילדיהם בשדרות יכולים להיות בטוחים שלילדים יש אפשרות לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. 

תעסוקה 

אם אתם משיכירים דירה בשדרות או אם אתם משכירים דירה בנתיבות ניתן למצוא מקומות עבודה איכותיים וכן היא קרובה מאד לבאר שבע בירת הדרום וכן לאשקלון ולאשדוד. הרכבת מנגישה את שדרות בקלות רבה גם לתעסוקה במרכז הארץ כמוכן בשדרות קיימת תנופה גדולה לצד המפעלים המסורתיים השוכנים בה ומציעים תעסוקה קיימות חברות הייטק ומידל טק והעירייה עמלה על הקמת אזורי תעשייה גדולים שיהוו מוקד תעסוקה מגוון. 

השכרת דירה בשדרות – הטבות מס 

כאשר משכירים דירה בשדרות קיימת הטבת מס משמעותית מאד של 20% זיכוי ממס על הכנסה מעבודה ההטבה מענקת לתושבים שצברו מעל 12 חודש של מגורים בשדרות. והיא מהווה חיסכון משמעותי שמעבר למחירי השכירות הזולים חוסכת עוד אלפי שקלים עד  עשרות אלפים במצטבר. 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp