טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות למכירה בדרום

מחפשים דירות למכירה בדרום?

הדרום פותח את שעריו בפני תושבים חדשים ומשקיעים – ואתם מרוויחים מזה!

בשנים האחרונות, עבר הדרום מהפיכה משמעותית והפך למרכז חיים תוסס ועשיר המושך אליו אלפי ישראלים שמחפשים להתרחק מהרעש והזיהום במרכז ומעדיפים את השקט, השלווה והיופי של צפון הנגב. פרויקטים של תחב”צ בשילוב הטבות מס מפליגות ורמת מחירים נמוכה הפכה את ערי הדרום למוקד משיכה לצעירים מיואשים שנודדים החוצה מהמרכז ומיישבים את הנגב בהמוניהם.

המגמה הצטרפה אל תנופת בנייה מדהימה שהגדילה את מלאי הדירות  והפכו את חלום הבית למציאות עבור עשרות אלפי ישראלים. דירות למכירה בדרום מהווים את אחת ההשקעות המשתלמות ביותר, הן עבור איש העסקים הממולח והן עבור הזוג הצעיר המעוניין להגשים את חלום הבית.

דירות למכירה בדרום

דירות למכירה בדרום - יתרונות

ישנם יתרונות רבים לרכישת דירה בדרום, במיוחד עבור אנשים המתעתדים לגור בדרום. הטבות אלה כוללות:

  • מחירי נדל”ן תחרותיים ומשתלמים, 
  • מגמת עלייה בערך הבתים, 
  • פרויקטים לחיבור ערי הדרום לתחב”צ, 
  • עלייה ברמת החיים הכללית בערי הדרום, 
  • הטבות מס הכנסה ומיסי מקרקעין.
  • ארנונה נמוכה.

בנוסף, בעלי בתים בערים מסוימות הסמוכות לגבול זכאים למענק ממשלתי בשווי עשרות ואף מאות אלפי שקלים לבניית ממ”ד בביתם. עם דירה בדרום, תוכלו לבקש מהמדינה לחתום על הצ’ק לשיפוץ הבא של הבית!

זה לא מסוכן?

חשוב גם לדבר על הנושא שאנשים אינם אוהבים לדבר עליו: המצב הביטחוני בדרום. אין זה סוד שערי הדרום סובלים מירי מכיוון רצועת עזה כל כמה חודשים או שנים. אך לצערנו, זוהי כבר לא בעיה של הדרום בלבד: הגדלת טווח הירי הפכה את כל ישראל לחזית, וההבדל בין המרכז לדרום מצטמצם ככל שטווח הירי של טילי החמאס משתפר. אנשים שקנו לפני חמש שנים נכס במקום “בטוח” כבר נמצאים בטווח הטילים, ולכן אין הבדל משמעותי בין ערי הדרום לערי המרכז, וגם ההבדל הקיים מצטמצם עם הזמן. בשורה התחתונה, כיפת ברזל מספקת הגנה טובה מאוד ובתקופות מלחמה אפשר למצוא אנשים טובים בכל רחבי הארץ שישמחו לארח דרומיים לשבוע-שבועיים של חופשה. וחוץ מזה, הכל בא מלמעלה 🙂

דירות למכירה בדרום

דירה משלנו הרשומה על שמנו בטאבו, שאנו חשים בה תחושת קביעות, יכולים להשקיע בה באהבה ולבנות לנו קן חם המעניק תחושת יציבות זהו חלום של ישראלים רבים. ולאור מחירי הדירות הבלתי אפשריים זה חלום שלעיתים השגתו נראית ממש בלתי אפשרית.  ישראלים רבים ביניהם זוגות צעירים רבים ומשפחות גילו את האופציה נהדרת והאטרקטיבית ומחפשים דירות למכירה בדרום. הביקושים ההולכים וגדלים וההגירה החיובים הנראית בשנים האחרונות לדרום מדברת במספרים. הישראלים מעוניינים למצוא דירות במחירים שפויים בלי להתפשר על איכות החיים ודירות למכירה בדרום מציעות את המענה המושלם לכך. פנו עוד היום למשרד תיווך דירות בדרום.

מה מציעים בדירות למכירה בדרום?

דירות מרווחות במחירים משתלמים

אם גם לכם נמאס לשלם מחירים מטורפים על דירות קטנטנות וחנוקות, אם אתם רוצים לגור בדירה מרווחת ויפיפיה במחיר נח שאינו מכביד כל חודש על חשבון הבנק, אז דירות למכירה בדרום זה מה שאתם מחפשים: דירות למכירה בנתיבות, יפות, מרחבים בבית ובחוץ מפרט טכני גבוה ומפנק של דירות חדשות הנבנות כל העת בפרויקטי הבניה המבוקשים מאד בדרום לצד דירות יד שניה מרווחות ושקטות. דירות למכירה בדרום מציעות לכם לקנות איכות חיים במחירים שפויים. 

הטבות מס 

תושבי הדרום זכאים להטבות מס משתלמות במגורים בדרום. הזכאות נכנסת לתוקף לאחר 12 חודש של מגורים בדרום, ובעצם מקנה הנחה במס הכנסה בשיעור שנקבע לכל עיר, לדוגמה בנתיבות הנחת המס היא 16%, בשדרות 18% ובאופקים 20%. אלו הנחות משתלמות במיוחד שעשויות להוביל לחיסכון מצטבר של עשרות אלפי שקלים.  

תעסוקה איכותית ופחות הוצאות 

בדרום יוקר המחיה מוכח כנמוך יותר. ולעומת זאת בדרום קיימת תנופה משמעותית של מקומות עבודה רבים. חברות הייטק, מפעלים וחברות עסקיות רבות מעתיקות את פעילותן לדרום ומציעות מגוון מקומות עבודה איכותיים בקרבה לבית. ההשקעה הרבה בתחבורה בדרום קווי הרכבת המהנריה והנוחה מאפשרים גישה מהירה ונוחה גם למקומות עבודה מחוץ לעיר ואף באזור המרכז. 

דירות למכירה בדרום מחפשים רק עם מתווך אמין

חשוב שתדעו כי חיפוש דירות למכירה בדרום כמו דירות למכירה בשדרות הוא הזדמנות למצוא דירה נהדרת במחיר מציאה נח ומשתלם, אבל לצערנו קיימות בשוק הדירות לצד דירות איכותיות גם דירות ישנות שמצבן לא תקין, אז כדי למנוע ממכם עוגמת נפש פנו למתווך אמין שיש לוט מגוון רחב של דירות בדרום והוא מחויב על פי חוק למסור לכם את המידע הרלוונטי לגבי הדירה, שרוצה להשאיר אתכם עם טעם טוב ללקוחות ממליצים כדי שתגיעו לעסקה טובה בקלות ובמהירות ותהיו מרוצים בדירה הנהדרת שלכם לאורך שנים. 

שאלות ותשובות קניית דירה בדרום

 בערים כמו נתיבות, אופקים ושדרות ניתן לרכוש בתים גדולים במחירים תחרותיים ומשתלמים. המעבר לעבודה מהבית והפרויקטים לחיבור עיר הדרום לתחבורה ציבורית מאפשרים לזכות באיכות חיים מנצחת בעלות יותר נמוכה מהחיים במרכז.

בעוד בשוק הנדל”ן במרכז הארץ קיימת מעט מאוד תחרות ומחירי הנדל”ן נותרים סטטים. בדרום הארץ המצב שונה לחלוטין, מחירי נדל”ן תחרותיים ומשתלמים. יש יותר עתודות שטח והמדינה בחרה להשקיע בפרויקטי תחבורה רבים. כל זה הביאו לעלייה משמעותית בביקוש לדירות למכירה  בדרום בערים כמו נתיבות, אופקים ושדרות.

מחקרים מלמדים כי ישנה עלייה מתמדת ברמת החיים בערי הדרום. מדוע זה קורה? המדינה משקיעה בדרום, יותר ויותר סטודנטים, זוגות צעירים מחפשים לנטוע שורשים בדרום הארץ. ברכישת דירה ישנם הטבות מס הכנסה ומיסי מקרקעין, אפילו הארנונה נמוכה. אנחנו במשרד המתווכים החזקים משווקים דירות למכירה בדרום הארץ בערים כמו נתיבות, שדרות ואופקים. 

בעוד שמרכז הארץ הישראלים רוכשים דירות בלי תיווך, בדרום הארץ בוחרים להשתמש במשרדי תיווך כמו לדוגמא המתווכים החזקים. המציאות מלמדת כי בערי הדרום כמו נתיבות, שדרות ואופקים המתווכים יודעים את הסודות הקטנים, הדירות הכי רווחיות בדרום.