טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות גן למכירה בדרום

דירות גן למכירה בדרום הן האפשרות שלכם להגשים את החלום לבית עם גינה במחיר נגיש הרבה יותר מבית פרטי. בית עם גינה הוא חלום של ישראלים רבים, ובצדק, אין כמו לצאת מהבית במקום לחדר המדרגות- לגינה הפרטית שלכם, המאפשרת לגדל בה צמחים שונים, מצמחי נוי נועד לעשבי תבלין וירקות, לארח בה את החברים והמשפחה למנגל מפנק ולשבת עם המשפחה לחוויה של ארוחות חגיגיות בחוץ.

דירות גן למכירה הן דירות קרקע הנבנות בבניינים, אבל לדירה מוצמדת גינה בשטח של 50 מ"ר לפחות שהגישה אליה היא מדירת הגן בלבד והיאט מיועדגת רק לדיירים בדירת הגן. דירות הגן התחילו להיבנות בישראל בשנות ה 80 ושדרגו את דירות הקרקע בבניין בכך שהציעו את האפשרות הנהדרת לגינה פרטית במחיר ההרבה יותר נח ממחיר של בית פרטי בדרך כלל פחות ממחצית העלות של בית פרטי באזור. 

דירות גן בערי הדרום

אם אתם מאלה החולמים על גינה פרטית משלהם, המעניקה תחושת מרחב וטבע המשתלב עם תחושת הפרטיות שזוכים לה רק בעלי גינה פרטית : ליהנות מהרוגע של הטבע והירוק בשטח פרטי משלכם. ודאי גיליתם את הנתון שדירות גן, על אף שהן זולות משמעותית מבתים פרטיים,עדיין הן יקרות בהשוואה לדירות רגילות. אז הבשורה שלנו היא שאתם לא צריכים לוותר על החלום שלכם ולהסתפק בדירה רגילה שאולי יש לה מרפסת קטנה ואולי לא. תוכלו למצוא דירות גן למכירה בדרום במחירים נוחים מאד אצל משרד תיווך בדרום. החלום שלכם קרוב מתמיד להגשמה . 

ליהנות מכל היתרונות בדרום 

כאשר אתם בוחרים לחפש דירות למכירה בדרום ובמיוחד דירות גן למכירה בדרום,  אתם נהנים גם משלל היתרונות שהדרום מציע לכם ב 2021: ערי הדרום מציגות הגירה חיובית של אוכלוסיה איכותית, משפחות צעירות וזוגות המחפשים מקום איכותי לבנות בו את ביתם, גילו את ערי הדרום, שבשנים האחרונות יש בהן תנופה נהדרת של מרכזי תעסוקה מתקדמים המציעים מקומות עבודה איכותיים בשלל חברות הייטק, חברות עסקיות ומפעלים רבים. בדרום יש מרחבים ושקט שלא ניתן למצוא בערים הצפופות והרועשות במרכז הארץ. ובנוסף בדירות למכירה בנתיבות תוכלו להנות מהנחה משמעותית במס הכנסה. ומתחבורה מתקדמת ונוחה של רשת רכבות המציעות גישה נוחה ומהירה לכל נקודה בארץ.    

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp