טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות למכירה באופקים

מחפשים דירות למכירה באופקים? חלום הדירה הוא אחד החלומות הגדולים של כל אחד, דירה משלך מקנה לך ביטחון כלכלי, ביטחון רגשי ואתה מרגיש באמת בבית. צעירים רבים בישראל חשים תסכול נוכח מחירי הדירות היקרים להחריד המרחיקים את חלום הדירה יותר ויותר וגוררים שנים של תשלומי שכירות שהולכים לטמיון ואינם מקדמים אותם לביטחון הכלכלי הזה שברכישת נכס על שמם. 

על העיר אופקים 

אופקים היא עיר השוכנת במחוז הדרום בישראל, השוכנת 24 ק"מ צפונית מערבית לבאר שבע, אופקים נוסדה כיישוב ב 1955, ולאחר 40 שנה ב 1995 הוכרזה כעיר. באופקים גרים כיום כ 32 אלף תושבים כאשר בעשור הקרוב היא עומדת לשלש את מספר תושביה. 

מה מציעה אופקים?

עיר מתחדשת

אם גם אתם, כמו ישראלים רבים מחפשים אופציות המציעות רכישת  דירה במחירים סבירים יותר בלי להתפשר על איכות החיים, כדאי שתכירו את משרד התיווך בדרום בעל האפשרות של דירות למכירה באופקים. 

אופקים החלה להתפתח מאד בשנים האחרונות, יש בה בניה חדשה של דירות חדשות בסטנדרט גבוה ומפנק, ולא תמצאו רק דירות למכירה באופקים: באופקים נפתח מרכז לצעירים שיש בו הכל, קולנוע, בתי קפה ומרכז מסחרי. 

דירות למכירה באופקים ומרכזי תעסוקה 

באופקים נבנו גם מרכזי תעסוקה המציעים מגוון משרות המאפשרות לעבוד ולהתפרנס קרוב לבית, בצורה נוחה וקלה. אבל לא חייבים לעבוד דווקא באופקים: כי כבר מ2016 קיימת באופקים תחנת רכבת שהיא חלק מקו הרכבת אשקלון באר שבע ומקצרת משמעותית את זמני הנסיעה לגוש דן.

מגוון דירות חדשות ודירות יד שניה איכותיות

באופקים קיימות מגוון אפשרויות למגורים: נבנו בה ונבנים כל העת בהתאם להסכם שנחתם בפברואר 2012 להוספת 12 אלף יחידות דיור באופקים. אם תחפשו דירות למכירה באופקים תוכלו למצוא אפשרויות של דירות בבניה צמודת קרקע וגם דירות  במגדלי מגורים חדישים של עד 13 קומות, וכמובן שגם שוק דירות היד שניה מציע מגוון דירות מצויינות.

מתווכים אמינים לדירה למכירה באופקים

למחפשים דירות למכירה באופקים או דירות למכירה בשדרות קיימות אופציות רבות אולם כדאי להיזהר מסיכונים כמו דירות שאינן במצב טוב, למרות שהן נראות במבט בלתי מקצועי במצב תקין. חשוב שתדעו שמתווכים מחויבים על פי חוק למסור לקונה הפוטנציאלי כל מידע בקשר לדירה, ולעומת זאת בעלי הדירות אינם מחויבים בחוק  זה. כדי למנוע ממכם עוגמת נפש והוצאות מיותרות של שיקום תשתיות בבית פנו למתווכים אמינים המכירים היטב את שוק הדירות ומצבן וידעו להפנות אתכם לדירות האיכותיות שתהיו מרוצים מהן לאורך שנים. 

בנוסף יש לנו מגוון רחב של דירות למכירה בשדרות, צרו איתנו קשר עוד היום!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp