טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

דירות למכירה בשדרות

מחפשים דירות למכירה בשדרות? שדרות, למרות שהיא מתמודדת כעיר עם אתגרים המשותפים לערים  נוספות בדרום, בתקופות בהם קיימת מתיחות בטחונית, על אף זאת היא מצליחה בשנים האחרונות להפוך לעיר מבוקשת שמציגה ביקושים גבוהים והגירה חיובית. בשקט ללא הרבה רעש וצלצולים שדרות הופכת לעיר הנמצאת בשיא תהליך צמיחה התפתחות והתחדשות. הבעיר מופעלות תוכניות מצויינות הפועלות לחיזוק איכות החיים בעיר במגוון תחומים חשובים של חינוך תעסוקה ותרבות אבל הדבר הכי מיוחד בשדרות זו הקהילתיות , שתמיד היתה ותמיד תהיה – שדרות היא בית חם לכל תושביה. 

מה מציעים בדירות למכירה שדרות?

קהילה חמה

אם אתם מחפשים דירה למכירה בדרום ובפרט דירות למכירה בשדרות, דעו כי לא תמצאו רק דירה ,אלא בית. וקהילה חמה בראש ובראשונה שדרות היא קהילה חמצה. תשאלו את כל מי שגר בשדרות היום וגם מי שגדל בה תמיד יישאר מחובר אליה ותמיד ירגיש שיש לו בית . במה זה מתבטא? השאלה הנכונה יותר היא במה לא, בשדרות יש מגוון תושבים רחב ממנעד רחב של  גילאים, ארצות מוצא, ושכבות אוכלוסייה ,ממש דגם מייצג של אוכלוסיית מדינת ישראל , אבל האוירה המיוחדת השוררת בה מאחדת את כולם וזה גם מתבטא בפעילויות העירה המקיימת מגוון פעילויות קהילתיות, ומציעה פארקים רחבי ידיים  שהוקמו בתוך העיר.

חינוך איכותי – רק בשדרות

כאשר קונים דירה למכירה בנתיבות או בשדרות קיימת מגמה של השקעה רבה בחינוך וזה ניכר בהחלט במוסדות החינוך האיכותיים שבשדרות,  היא מנפצת את המיתוס שקיים פער בין ההישגים הלימודיים בין המרכז לפריפריה, בשדרות ההורים יכולים לדעת שילדיהם מקבלים את הטוב ביותר: גני ילדים איכותיים ומאובזרים היטב בציוד מתקדם עם צוותים איכותיים, בתי ספר מצוינים המשקיעים בלמידה באופנים מתקדמים של למידה משותפת ומחק כולל מרכז מחוננים למצויינות וחווה חקלאית מעשירה, חטיבות ותיכונים המובילים באחוזי הזכאות לבגרות את מחוז הדרום. שדרות מקיימת גם חוגים מגוונים ברמה גבוהה כמו חוגים איכותיים של תנועה וריקוד, פעילות בשיתוף הסינמטק ומכללת ספיר לילדים

דירות למכירה בשדרות וגם תעסוקה איכותית והטבות מס

בשדרות מקיימים פעילות עם גורמים עסקיים במטרה לקדם פיתוח מקומות תעסוקה בשדרות, אז כשמחפשים דירות למכירה בשדרות, יודעים שמקבלים גם אפשרויות תעסוקה נהדרות כמו אלבי, אמדוקס ועוד מפעלים וחברות רבות הקיימים בשדרות ומציעים מגוון מקומות עבודה, בשדרות קיימת גם תחבורה נוחה ומהירה לערים נוספות במחוז הדרום באר שבע אשקלון ואשדוד, כך שאם אתם מחפשים דירות למכירה בשדרות פנו עוד היום למשרד תיווך בדרום כי אתם יכולים לעבוד בקלות ובנוחות במקומות נוספים. 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp