דלתות קו אפס 2023 הדור הבא

הטרנד החם בעולם הדלתות בשנת 2023 הן דלתות קו אפס. אלו דלתות המשתלבות באופן חלק בסביבתן, מעניקות מראה אחיד לכל קיר ומציעות שילוב מופלא של פונקציונאליות, אסתטיקה ומינימליזם מתוחכם. עם עיצוב מלוטש ומראה אחיד, דלת קו אפס מעניקה מראה מיוחד ומרשים ביותר.

דלתות קו אפס הדור הבא

חלפו הימים של משקופים מגושמים אשר בולטים מהקיר ודלת הנעה על צירים חיצוניים. הדור הבא של הדלתות הן דלתות בהתקנה שטוחה המגלמות אלגנטיות ומראה יוקרתי ונקי. דלתות אלו ממנפות את הידע הארכיטקטוני והטכנולוגי ומשתלבות באופן מושלם בסביבתן ובכל חיפוי ושומרות על המראה האסתטי של החלל בו הן מותקנות.

מחפשים דלת כניסה שתהיה מרשימה במיוחד? דלת קו אפס היא התשובה. דלת הכניסה היא השער אל הבית, קבלת הפנים לממלכה האישית. עם אלמנט מתוחכם וחדשני של דלת קו אפס, הכניסה לבית הופכת למיוחדת ומסקרנת.

דלת קו אפס המותקנת כדלת פנים מאפשרת שילוב מושלם עם הקיר ועם הסביבה ומהווה פתרון אידיאלי לשילוב בין מינימליזם לחדשנות צרכי אסתטיקה ומרחב, נפח מועט וטוהר סגנוני.

דלתות קו אפס מעניקות מענה אופטימלי לביקוש ההולך וגובר מצד מעצבי פנים, אדריכלים, בעלי נכסים ומתכננים להתקנת דלתות ייחודיות בין חדרים וחללים. דלתות המשתלבות בהרמוניה מושלמת עם קירות בסגנונות שונים.

דלת קו אפס משווקת  כסט שלם הכולל בתוכו את הדלת מעטפת אלומיניום וצירים נסתרים. משקופי האלומיניום מותאמים באופן ייעודי לבנייה בתוך הקיר.

דלת קו אפס היא קלה להתקנה ומתאימה לקירות בלוקים וקירות גבס.

עמידה מחמירה בדרישות ארכיטקטוניות

דלת קו אפס מותאמת באופן אופטימלי לעיצוב מינימליסטי ויוצרות חלל פנימי במראה יוקרתי ונקי. מכיוון שהדלתות משתלבות בקיר עצמו, הן נדמות לעיתים כנסתרות, בפרט אם הן נטולות ידית ונפתחות בדחיפה. דלת קו אפס ניתנת לפתיחה בכל כיוון בה בוחר הלקוח.

ייצור בטכנולוגיה מתקדמת יחד עם חומרים איכותיים מבטיחים יכולת נשיאה גבוה ועמידה בדרישות הנדסיות וארכיטקטוניות מחמירות.

מגוון עשיר של עיצובים וגדלים

חברת דלתות אקספרס מציגה את הדור הבא של דלתות קו אפס לשנת 2023. ברשותה שנים רבות של ניסיון בייצור והתקנת מערכות של דלתות קו אפס. במהלך ייצורן נעשה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

לקראת המשלוח נארזת כל דלת בנפרד כדי שלא תינזק ונשלחת ישירות לאתר הבניה. דלתות קו אפס משווקות למגזר העסקי והפרטי והן מגיעות במגוון עשיר של עיצובים וגדלים. הן ניתנות להתאמה אישית של כל חלל, תוך הקניית מראה ייחודי ורצף המשכי.

היתרונות של דלתות קו אפס

דלתות קו אפס הן בעלות ערך אסתטי. בשנים האחרונות הן  הפכו מאלמנט פונקציונלי שחוצץ בין חללים שונים לאלמנט בעל נוכחות דומיננטית והשפעה לא מבוטלת מבחינה עיצובית עם אמירה אישית.

הדלתות הנסתרות מובילות בשוקים מבחינה הנדסית ומבחינת החוזק שלהן, איכותן והאסתטיקה שלהן.

יתרון נוסף הוא ביישום האוניברסלי שלהן המאפשר התקנה מני צידי הקיר באמצעות שימוש באותו משקוף. בהיבט הטכני הדבר ניתן ליישום מפני  שדלתות קו אפס נמצאות במישור אחד עם הקיר.

יתרון משמעותי נוסף טמון במסגרת הניתנת להתקנה בקירות מחומרים שונים בעלי עובי שמעל 10 ס"מ. דלתות קו אפס ניתנות להתקנה בקירות שונים כגון קיר גבס כפול ובודד  וקירות בלוקים.

יתירה מכך, משקופים בדלתות סטנדרטיות נוטים לצבור לכלוך ואבק ויש בהם מקומות נסתרים שקשה להגיע אליהם ולנקות. בדלתות נטולות משקופים הלכלוך לא נצמד אליהם וכך אפשר להפוך את החלל כולו להגייני יותר.

שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר