טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

קרקע למכירה בדרום

מחפשים קרקע למכירה בדרום או דירות למכירה בדרום? הגעתם למקום הנכון! אם אתם רוצים לבנות את בית החלומות שלכם בעצמכם, לרכוש קרקע, ולתכנן בעצמכם כל פרט בבית שלכם, לבנות אותו בסגנון כפרי, מודרני, טוסקני או כל סגנון אחר שאתם אוהבים, כדאי שתדעו כי הדרום מציע לכם להגשים את חלום הזה ומאפשר לכם הזדמנות מצויינת ליהנות מבית במקום יפה ושקט, מהאויר הנקי והמרחבים של הדרום, מגישה נוחה לכל נקודה בארץ ומאיכות חיים גבוהה.

מה הפרמטרים שמשפיעים מחיר קרקע למכירה בדרום?

גודל הקרקע

אחד הפרמטרים המשמעותיים הקובעים את המחיר של כל קרקע וכמובן גם של קרקע למכירה בדרום, הוא גודל המגרש וגודל השטח בתוך הקרקע המאושר לבניה. כמובן שמגרש בגודל של שני דונם מתוכו 300 מ"ר מאושרים לבניה שונה במחירו ממחיר מגרש של 500 או 600 מ"ר כאשר מתוכו 180 מ"ר מאושרים לבניה . 

מיקום הקרקע

התיעצו עם תיווך דירות בדרום. מיקום הקרקע גם הוא משמעותי מאד, החשיבות של המיקום מורכבת ממספר משתנים, כמו איכות האזור מבחינת הצביון שלו אופי התושבים  ומצבה הסוציו אקונומי של האוכלוסיה באזור,בנוסף חשוב לבחון את  המיקום של הקרקע מבחינת קרבה לכבישים מרכזיים המאפשרים גישה נוחה למרכז הארץ, קרבת תחנות רכבת המובילות לאזורים שונים בארץ וכל זאת בלי להיות במיקום רועש, כי אזור שקט חשוב מאד לאיכות החיים בפרט כאשר מדובר על בית שתבנו על הקרקע שרכשתם בנוסף תבחנו בוודאי את הנוף הנשקף מהקרקע המוצעת לכם ואת תוכניות הבניה העתידיות בסביבת הקרקע ככל שקיימות, שעשויות לשנות את הנוף ואופי המיקום  של אזור הקרקע שאתם בוחנים.

קרקע למכירה בדרום מחפשים עם המקצוענים

לעסקה של קניית קרקע יש מאפיינים מיוחדים מעסקת נדל"ן רגילה של רכישת דירה או בית. כמו כן גם לדרום מאפיינים ייחודיים מאזורים אחרים בארץ שחשוב להכיר לעומק לפני ביצוע עסקה כזאת. לכן חשוב לפנות למשרד תיווך בדרום מקצועי בעל ניסיון בעסקאות נדל"ן של קרקע למכירה בדרום, שיש לו גם את ההבנה בעסקאות של מכירת קרקע ובנוסף מומחיות והיכרות מעמיקה באזור הדרום. כך תוכלו להבטיח לעצמכם כי תרכשו קרקע אטרקטיבית המהווה השקעה מצוינת ובעלת ערך יציב שצפוי לעלות ותוכלו להיות בטוחים שתהנו מהעיסקה המוצלחת לאורך שנים ארוכות. 

 אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp