טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

תיווך דירות בדרום

ברוכים הבאים למתווכים החזקים – חברת התיווך הגדולה ביותר בדרום. אנו מציעים ליווי של 360* ברכישה, מכירה, והשכרה של נכסים פרטיים ומסחריים בנתיבות, אופקים ושדרות. אצלנו תמצאו לא רק את מאגר הנכסים הגדול ביותר בדרום (בבלעדיות!) אלא גם יועץ משכנתא, עורך דין ומגוון שירותים נוספים בהנחות ענק (בין 20%-50% מתחת למחיר השוק!).

תיווך דירות בדרום

קנה ביתך - רק עם תיווך דירות בדרום

רבים שואלים אותנו למה לדעתנו כדאי להשתמש בשירותי מתווך בקנייה, מכירה והשכרה של נכסי נדל"ן. אולי אנחנו משוחדים מעט, אבל אחרי עשרות סיפורי אימה שהגיעו אלינו מלקוחות שניסו לבד- ונכוו- אנחנו מעדיפים לשתף מתלבטים עם הסיפורים של כל המשקיעים שניסו לפניהם – ולתת להם להחליט:

רמה גבוהה יותר

עפ"י החוק, מתווך דירות חייב לחשוף בפני קונה פוטנציאלי את כל הידוע לו אודות נכס המוצע בתיווך. לעומת זאת, מוכרי בתים אינם נתונים לרגולציה בנושא, ולכן קנייה ישירה מהם אינה בטוחה כמו קנייה דרך מתווך. התפקיד של משרד תיווך הוא להכיר כל פינה בבית, כל תקלה וכל בעיה - ולדאוג שבעל הבית יתקן אותה (או שהמשרד יהיה מחוייב חוקית לגלות לקונה את דבר קיום התקלה). אי לכך, בתים שנקנים אצל מתווכים נוטים להיות ברמה גבוהה ביחס לדירות שמוצעות בשוק. בנוסף, המוניטין שלנו הוא הפרנסה שלנו - אנחנו לעולם לא נרצה למכור בית בעייתי ולהסתכן בפגיעה בשם הטוב שלנו - ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו אצלנו רק נכסים איכותיים.

תיווך דירות בדרום עם ליווי מלא

אנחנו חיים בתים, נושמים אותם בעבודה, יודעים כל דבר שצריך לדעת על קנייה, מכירה, השכרה ושיפוץ של נכסי נדל"ן. אנחנו משתמשים במומחיות ובקשרים שלנו כדי לייצר ללקוחות שלנו מעטפת ליווי עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. אנחנו תמיד שמחים לספק הסברים ומידע נוסף כדי להפוך את חווית הנדל"ן שלכם לחלקה וקלה.

מחירים טובים יותר

שימו בצד את מחירי הבתים המשתלמים שלנו. ידעתם שכ-5% מההוצאות בקניית נכס נדל"ן הם בכלל לא על הנכס אלא על אנשי מקצוע כמו עורך דין, מתווך, יועץ משכנתא ושמאי, ועלויות נלוות כמו הובלה והתקנת מכשירי חשמל כמו מזגן? כמובן שאנחנו לא ממליצים לדלג על אף אחד מההוצאות הללו- כולן קריטיות בתהליך קנייה נכון ובטוח. אך אנחנו מציעים הוזלה משמעותית בעלויות כולל עד 50% הנחה בשימוש בשירותי עו"ד נדל"ן מומחה שעובד בשיתוף פעולה איתנו, עד 20% בייעוץ משכנתא, 30% בביטוח משכנתא, הנחות בהתקנת מזגנים ועוד ועוד. בנוסף, איתנו לא תצטרכו לעשות בדיקת שמאי- היו סמוכים ובטוחים שעשינו את כל הבדיקות החשובות לפני שהסכמנו לייצג את בעל הנכס!

הדרום- האזור היפה שיש בו את רוחות המדבר ואת הטופוגרפיה המשכרת שרק הוא יוצר. אנשים רבים בוחרים בדרום כדי לבנות בו את חייהם, מעדיפים להשאיר מאחוריהם את "קופסאות הגפרורים" המחניקות של מרכז הארץ, הפקקים הבלתי נגמרים הרעש והעומס, יוקר הדיור המטורף ויוקר המחיה המאמיר, ומעדיפים לבחור בחיים שלווים יותר, המאפשרים להם מגורים בדירות יפות ומרווחות, במחירים נוחים ונגישים וכל זאת בלי לוותר על איכות חיים, תעסוקה איכותית בשפע, שהתקדמה מאד בשנים האחרונות עם הדגש ששמה הממשלה בשיתוף המוטיבציה של העיריות והאחריות שהן לוקחות על עתידן של ערי הדרום ופיתוחן. ועם תחבורה ציבורית נוחה שמשאירה את תושבי הדרות מחוברים בקלות לכל שאר אזורי הארץ. 

דירות להשכרה בדרום

הדירות להשכרה בדרום דרך תיווך דירות בדרום שונות מאד מכל מה שהכרתם. הן גדולות, מרווחות תוכלו לגור בדירה מאווררת ורחבת ידיים במחיר נמוך ונח. כאשר תפנו לתיוך בשדרות  או לתיווך בנתיבות תגורו בדרום גם תזכו להטבות מס שהתנאים לקבלתן הם 12 חודשים ומעלה של מגורים בדרום. גובה ההנחה במס הכנסה משתנה מעיר לעיר בדרום . לדוגמא בשדרות ההנחה שתהיו זכאים לה במס הכנסה היא 20%, באופקים 18% ובנתיבות 16%. זה עוד חיסכון כלכלי משמעותי המתווסף לחיסכון בשכר הדירה.

דירות למכירה בדרום

אם אתם מחפשים מיקום מושלם לרכוש בו דירה ולהתבסס בו, תפנו לתיווך באופקים בדרום, הדרום יכול להוות את המיקום המושלם הזה: הוא הפך בשנים האחרונות להיות מרכז תוסס ומלא חיים השקעה בדירה בדרום משתלמת מאד. בעוד המחירים במרכז יקרים להחריד ונמצאים כבר שנים בבועה והפסיקו לעלות משמעותית. המחירים בדרום נמכרים במחירים נגישים עדיין אך הם בעלייה של ערך שקורית באופן עקבי ומשמעותי כל הזמן. בדרום הושקעו משאבים רבים והתוצאות ניכרות: מרכזי תעסוקה רבים ומגוונים שמציעים משרות ומקומות עבודה משתלמים בשכר משתלם במקצועות הייטק ושאר המקצועות החופשיים. תשתיות תחבורה שמנגישות את הדרום בקלות לכל מקום אחר בישראל. 

זהירות מדירות במצב גרוע

כמו שאמרנו, יש בתיווך דירות בדרום דירות מרווחות יפות ובמצב מצויין. אבל לא רק, יש גם דירות ישנות עם תשתיות שאינן תקינות למגורים. וכדי שלא תיפלו בפח בדירה כזאת, עשו טובה לעצמכם וגשו למתווך דירות בדרום אמין ומוכר כמו המתווכים החזקים שמכיר הייטב את השוק ומחויב על פי חוק למסור לכם את כל המידע על דירה. פנו לתיווך דירות בדרום אמין שילווה אתכם בתהליך מציאת הדירה המתאימה לכם יחסוך לכם את עוגמת הנפש שבגילוי לאחר מעשה כי בדירה שלכם הצנרת מתפוצצת, ושאר התשתיות במצב גרוע. מתווך ינחה אתכם לעבר הדירות שהן במצב מצויין שתוכלו לגור בהן בנחת ללא הפתעות- חוץ מהפתעות טובות!

שאלות ותשובות תיווך דירות בדרום

שוק הנדל"ן בדרום הארץ נמצא בפריחה, בהחלט דרום אדום. הביקוש לבתים ודירות למכירה והשכרה בערים כמו נתיבות, שדרות ואופקים. אצלנו במשרד התיווך המתווכים החזקים תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של נכסי נדל"ן בכל אזור הדרום.

נתיבות היא עיר בתקופת תאוצה וקיים בה מגוון רחב של נכנסי נדל"ן שונים ומגוונים. אנחנו במשרד התיווך המתווכים החזקים בעיר נתיבות בעלי מלאי דירות גדול בעיר נתיבות הכולל דירות קטנות לקנייה או להשכרה. הדירות הקטנות מבוקשות להשכרה ולקנייה בקרב זוגות צעירים.

משרד תיווך מקומי מכיר את השטח טוב יותר מכל משרד אחר.  אנחנו משרד תיווך המתווכים החזקים ממוקם בעיר נתיבות ופועל בהצלחה, בכל רחבי הדרום כבר למעלה מעשור. אנחנו מכירים את כל הדרום – הפרויקטים החדשים, פרויקטי תמ"א, התחדשות עירונית ועוד.

בעשור האחרון הגורמים המחוקקים במדינת ישראל בחרו לבצע הסדרה מסודרת של מקצוע התיווך. כיום, ועל מנת לעסוק בתיווך דירות יש לעבור מבחנים, הסמכה והתמחות במשרד תיווך. מעבר לתעודות משרד תיווך מנוסה יודע להבין את המגמות השונות בשוק הנדל"ן, עולם המכירות ועוד.