טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

תיווך באופקים

אם אתם מחפשים דירה לעתיד פנו עוד היום למתווך באופקים או לתיווך בנתיבות . אופקים מאכלסת כ32 אלף תושבים, אבל זה ממש לא מספר סטטי, הוא צפוי לעלות, אופקים צפוייה לשלש בשנים הקרובות את כמות האוכלוסייה, והעיר הולכת ומתפתחת בצעדי ענק, לא רק יחידות דיור חדישות ומרווחות נבנות בה, אלא גם מענה לאוכלוסייה הגדלה במגוון תחומים, מרכזים מסחריים ועסקיים שונים, מרכזי תעסוקה חדשים, ומרכזי בילוי ותרבות. מסעדות ובתי קפה. הרכבת באופקים מאפשרת גישה נוחה לכל דרום הארץ וגם למרכז הארץ כך שממש לא חייבים להיות תלויים במקום עבודה שהוא דווקא בעיר.

ומה עוד מציעים בתיווך באופקים?

דירות מרווחות ויפיפיות

אופקים מנגישה לכיס את החלום שלכם לדירה יפיפיה במחיר נוח. פה לא צריך להשתעבד כל החיים ולעבוד במשרה מלאה פלוס כדי לגור בדירה גדולה ומרווחת. אצל תיווך בדרום תמצאו דירה במחיר נגיש לכל כיס ותקבלו את כל הטוב הזה. 

הטבות מס

כאשר פונים למתווך באופקים לקניית דירה באופקים תהיו זכאים להטבות מס. תשלמו פחות מס הכנסה על ההכנסה שלכם מעבודה. התנאים הם פשוטים: 12 חודשי מגורים באופקים ואתם מקבלים זכאות להנחה של 18% הנחה במס הכנסה. זה מגיע לחיסכון מצטבר של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים בשנה. לא תיקחו? 

מה חשוב לבדוק כאשר פונים לתיווך באופקים?

חשוב לבדוק כאשר פונים למתווך באופקים שאתם מגיעים לדירה מצויינת. לצערינו קיימת תופעה שבה בעלי דירות משפצים את הדירה באופן קוסמטי בלבד. הקונה או השוכר התמים מגיע לתומו ורואה דירה שנראית ל פניה בסדר גמור. בעל הדירה לא טורח לספר את מה שהוא לא מעוניין לספר. את זה לצערנו לא מן הנמנע לגלות בהמשך. ואז עוגמת הנפש וכסף שנזרק לפח זה גלגל שכבר לא ניתן להחזיר לאחור. 

דירה- בוחרים רק עם תיווך באופקים!

פנו עוד היום למתווכים החזקים בהנחה שאתם רוצים לעשות עיסקה חכמה, לשלם על תמורה הולמת של דירה במצב מצויין,  עם תשתיות אינסטלציה וחשמל שישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן- היו חכמים ופנו למתווך באופקים המכיר את העיר מכיר את שוק הדירות , ידעתם שמתווך מחוייב לפי החוק לספר לכם את כל המידע הרלוונטי לגבי הדירה המדוברת? זה אומר שהחוק מגן עליכם. מתווך באופקים לא יסתיר ממכם מידע חשוב וקריטי שאתם צריכים לדעת. לעומת בעל דירה שאין התייחסות בחוק המחייבת אותו למסור לכם את המידע שחשוב לכם ופחות כדאי לו למסור. מתווך באופקים גם רוצה אתכם כלקוחות מרוצים וממליצים ולכן יעשה הכל כדי שגם כעבור זמן תרגישו שהוא עזר לכם להנות מעיסקה מנצחת בדירה שאתם נהנים בה לאורך זמן. 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp