טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

תיווך בנתיבות

אם חיפשת משרד תיווך בנתיבות הגעת למקום הנכון! נתיבות שינתה ללא היכר את תדמיתה בשנים האחרונות, היא הפכה לעיר בורגנית, ניתן לראות בכבישיה מכוניות יוקרה ופרוייקטים יוקרתיים במיוחד של נדל"ן. התשתיות השתדרגו בצורה מואצת בהשקעה של מאות מיליונים, וניתן לראות הגירה חיובית משמעותית ביותר ועקבית של אוכלוסייה צעירה מלאת מרץ שמזרימה לעיר דם חדש ותוסס, נתיבות הוגדרה כשיאנית הנדל"ן של ישראל בשנים האחרונות. אבל ההשקעה אינה רק בנדל"ן, אלא גם במוסדות חינוך המתפתחים, מתרבים וגדלים ובפיתוח אזורי תעסוקה איכותית למקצעות הייטק ומקצועות חופשיים ברמה גבוהה. 

ממה תהנו כאשר פונים לתיווך בנתיבות?

דירות מדהימות בזול ניתן למצוא בתיווך בנתיבות

משרד תיווך דירות בדרום בעיר בנתיבות מציע דירות מרווחות שיקנו לכם איכות חיים והרחבת הדעת במחיר שקל לעמוד בו. תוכלו לאפשר לעצמכם לגור בדירה גדולה במחיר נגיש בלי להשתעבד למשכנתא חונקת לשארית חייכם.

תעסוקה איכותית בשכר גבוה

בנתיבות קיים פארק תעסוקה שגדול כיום ועוד עתיד לגדול עוד, בקרוב ממש, ובו משרדים שונים ומקומות עבודה איכותיים. התחומים שתוכלו למצוא בהם עבודה הם הייטק, הנדסה והנדסאות. כמוכן קיימים בה מפעלים שונים שמציעים מקומות עבודה יציבים ומכניסים בתחומים מגוונים בתעשיה. לעיר עתידות לעבור חברות שונות מהמרכז וכן יקומו בה חברות חדשות כך על פי תוכניות קיימות שימומשו במלואן לפי התכנון הקיים עד 2026. 

גישה נוחה לכל חלקי הארץ

במידה ותפנו למשרד תיווך בנתיבות או לתיווך באופקים תוכלו לגלות שהושקעו משאבים רבים והיא מציגה מערכת כבישים חדשנית ונוחה לנסיעה חלקה ומהירה לכל יעד בארץ. וכך נתיבות מחוברת במהירות לנתיבי  תנועה מרכזיים. ניתן לנסוע גם דרך כביש 6 וכן קיימת בעיר תחנת רכבת שמחברת את התושבים בקלות ובנוחות ובמהירות לכל מקום. זוהי אחת החוזקות המשמעותיות של נתיבות שניתן לזקוף לזכותה את הביקוש הגבוה שניכר לעיר.  

משלמים פחות מס הכנסה

לצד כל הטוב הזה, למרות שלא ממש תחושו בפריפריה כשתהיו בנתיבות, מסתבר שתשלמו גם פחות מס הכנסה. זה אומר שאם אתם גרים בעיר 12 חודשים אתם זכאים להנחה של 16% במס הכנסה. זה חוסך אלפי שקלים בשנה ואולי אף עשרות אלפים. וזו הטבה משתלמת בהחלט שמצטרפת למחירים הנוחים גם כך והזולים של הדירות בנתיבות להשכרה ולרכישה. 

חפשו דירה רק בעזרת מתווך בנתיבות

תיווך בנתיבות יש פוטנציאל גדול להציע לכם, אבל כדי לממש אותו בלי ליפול חלילה בפח של דירה שנראית נהדר אבל מסתירה מפגעים כמו צנרת ישנה ולא מתפקדת, תשתיות חשמל רעועות ועוד מרעין בישין, מומלץ להיעזר במתווך בנתיבות כמו המתווכים החזקים שמכירים על כף ידו את העיר, מחוייב לפי החוק לדווח לכם על כל מידע רלוונטי הנוגע לדירה בונה מבעל הדירה שלא מחויב לזה. ולכן לכו על בטוח ותנו למתווך שרוצה להשאיר אתכם לאורך זמן לקוחות מאושרים בדירה נהדרת לתווך לכם את הדירה הכי טובה שתוכלו לקבל. 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp