טלפון

077-9973089

אימייל

6144534@gmail.com

משרד ראשי

רחוב המסגר 2, נתיבות

תיווך בשדרות

מי שמחפש עיר שמרגישים בה בבית, משפחתית, קהילתית, שבה לכולם יש מקום, ולא משנה צבע העור, העדה הגיל, האם אתה ישראלי מלידה או שעלית מארץ אחרת, מי שמחפש דירות נהדרות מרווחות, תעסוקה איכותית וחינוך מצויין לילדיו עם העשרה של קשת חוגים מגוונים, מי שאוהב את השלווה וסולד מהלחץ ומיוקר המחיה המאפיין את המרכז היקר סביר להניח שימצא דירה בתיווך בשדרות אשר עונה על כל משאלותיו. 

אז מה יש לנו בשדרות ?

דירות בתיווך בשדרות במחירים נהדרים לכיס

במשרד תיווך בשדרות או משרד תיווך באופקים תוכלו לגור בדירה מרווחת בלי להיחנק כל חודש תחת עול משכנתא בלתי אפשרית, בשדרות תוכלו להגשים את החלום לצאת מ"קופסאות הגפרורים" הצפופות שבמרכז קטנות ויקרות להחריד, ולאפשר למשפחה שלכם לגור בהרחבה עם מספיק מרחב מחיה נח, זו איכות חיים שתוכל להשיג בקלות בשדרות. 

הטבות מס

כאשר פונים לתיווך בנתיבות או לתיווך בשדרות וגרים בשדרות בוותק של מעל 12 חודש יזכו אתכם בהטבת מס מיוחדת ליישובי הדרום: הנחה של 20% בתשלומי מס הכנסה מהכנסתכם מעבודה. זו גם עוד הקלה ופריבילגיה משמעותית שמתורגמת לעשרות אלפי שקלים של חיסכון במצטבר.

חינוך מעולה

כל ההורים בעולם רוצים הכל בשביל ילדיהם, חינוך מעולה שיאפשר לילדים להצטיין ולממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם בכל תחום שרק יבחרו. ואת זאת תוכלו למצוא בשדרות. עיריית שדרות שמה דגש מיוחד על חינוך מעולה החל מהגיל הצעיר ביותר- בשדרות קיימים גני ילדים חדישים ומושקעים, בתי ספר יסודיים ייחודיים וחטיבות ותיכונים שמובילים באחוזי הזכאות לבגרות את כל מחוז הדרום. 

תיווך בשדרות- מפתח למציאת דירה טובה

כמו שפירטנו תיווך דירות בדרום  מציעים דירות במחיר נהדר ואיכות חיים שעוטפת את זה. אבל צריך גם להיזהר, יש בשדרות דירות ברמה נמוכה ובמבט בלתי מקצועי שאינו מכיר את הנוגעים בדבר קשה לראות זאת ממבט ראשון, ולכן פניה למתווך וותיק ואמין באזור הדרום ובשדרות בפרט, יבטיח לכם את השידוך המנצח של דירה איכותית במחיר מציאה. זכרו שמתווך מחויב חוקית לחשוף בפניכם את כל המידע הרלוונטי לגבי הדירה ולכן ירחיק אתכם מדירות פגומות. מתווך רוצה לשמור עליכם כלקוחות מרוצים, ממליצים וחוזרים ולכן יתווך לכם את הדירה הכי טובה בשבילכם שתשאיר אתכם מרצים לאורך זמן. אל תעשו טעויות עם מחיר יקר של כסף ועוגמת נפש, חפשו דירה רק עם מתווך דירות אמין כמו המתווכים החזקים!

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp